Modes stilisti apgalvo, ka 2018.gadā modē īpaši tiek uzsvērta sievišķība, romantisms un maigums. Tāpēc nav pārsteigums, ka bikses tiek nomainītas uz skaistiem un sievišķīgiem svārkiem. Vasarā modē ir gan īsi, gan gari svārki. Tomēr jāatceras, ka tieši gari svārki ir iederīgi dažādās situācijās – sākot no lietišķām biznesa tikšanās reizēm, beidzot ar romantisku tikšanos vakarā.

Turklāt gari svāri piestāv absolūti visām sievietēm un auguma tipiem, atšķirībā no vidēja garuma un īsiem svārkiem. Ja jūsu garderobē jau ir maksi garuma svārki, jums vajadzētu zināt, kā tos pareizi nēsāt, lai būtu moderna tieši šajā sezonā.

 

 

 

Gari svāri kombinācijā ar topu izskatīsies spilgti un ultramoderni. Tāpat varat kombinēt garus svārkus ar spilgtas krāsas T kreklu, elegantu zīda blūzi vai krekliņu, kam atkailināta plecu daļa.

 

 

 

Kādi apavi vislabāk piestāv pie gariem svārkiem? Vai nu balerīna tipa kurpītes vai laiviņas uz augsta papēža? Patiesībā tas nav svarīgi – galvenais, lai jūs savā tēlā justos ērti un stilīgi! Ja jūs nezināt, kāda soma piestāv gariem svārkiem, izvēlieties klasisku somiņu, kas nēsājama uz pleca vai taisnstūra somu ar rokturiem. Neaizmirstiet par aksesuāriem – spilgtas krāsas rokassprādzes un burvīgs kulons ir šīs vasaras trendi!

 

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem