Kokteilis
Dzīvo

8 brīdinošas zīmes, ko tev sūta tavs Sargeņģelis0

Foto: Unsplash

Katram ir savs ir Sargeņģelis. Viņš ir blakus cilvēkam kopš dzimšanas brīža un sargā tevi no dažādām bēdām un nelaimēm. Vairumā gadījumu cilvēki neizjūt sava Sargeņģeļa klātbūtni. Daudzi pat neaizdomājas par viņa esamību!

Taču dažās situācijās Sargeņģeļa klātbūtne ir gan jūtama, gan redzama. Tas notiek kritiskās situācijās, kad ir nepieciešams brīdināt tevi. Šajās reizēs eņģelis sūta tev dažādus signālus un pazīmes, kas liek tev apstāties un padomāt, ko tu dari.

1. Sapņi

Foto: pixabay

Viena no vienkāršākajām iespējām, kā tevi brīdināt, ir sapņi. Ja tu vairākas reizes redzi vienu un to pašu sapni, turklāt tajā atspoguļojas reālas lietas, vietas vai cilvēki, padomā, kāpēc to redzi un kā šis sapnis beidzas. Ja tajā notiek kaut kas slikts vai bīstams, nerealizē reālajā dzīvē tādu situāciju un izvairies no tās.

2. Tehniskas ķibeles un citi neparedzēti apstākļi

Katram no mums ir gadījies netikt kādā ceļojumā, jo ne no šā, ne tā nav nozvanījis modinātājs vai pēkšņi nav darbojusies automašīna. Vai arī tu nokavēji transportu, ko neesi nokavējis nekad. Tas notiek tikai tāpēc, ka tev nav jābūt konkrētā laika posmā un konkrētā vietā. Visticamāk, ka eņģelis tādā veidā tevi pasargā no kāda nelaimes gadījuma vai traģēdijas.

3. Krītošas atslēgas

Tu dodies ceļā, dažreiz pat jau ļoti steidzies un tev viss krīt ārā no rokām. Taču, ja dodoties ceļā tev uz grīdas nokrīt mājokļa atslēgas, no tāda brauciena labāk atteikties un pārcelt to uz citu reizi.

4. Logā iesitas putns

Foto: Pexels

Putns, kas ielido logā ir droša nelaimes zīme. Šādā veidā Sargeņģelis tev paziņo par to, ka tevi vai kādu tev tuvu cilvēku gaida nāves briesmas. Svarīgi ir saprast šādā situācijā, kuram cilvēkam ir nepieciešama palīdzība. Bet varbūt tas esi tu pats?

5. Pēkšņas sāpes

Dažkārt pavisam vesels cilvēks saslimt vai negaidīti rodas spēcīgas sāpes, kas izjauc ierasto dzīves ritmu. Dažkārt slimība vai sāpes ir “mazākais ļaunums”, lai ar tevi neatgadītos kaut kas patiešām slikts…

6. Klaiņojoši dzīvnieki

Foto: Pexels

Kad ejot pa ielu tev pa pēdām sāk sekot kāds klaiņojošs dzīvnieks, turklāt viņš tev seko līdz pat mājas durvīm, tā ir zīme no tava eņģeļa. Noteikti pabaro dzīvnieku, sniedz viņam medicīnisko palīdzību, ja tāda ir nepieciešama un ja nevari paņemt viņu pats, atrod viņam mājas. Tādā veidā eņģelis pārbauda tavu spēju rūpēties par citiem. Viņš, iespējams, grasās tavā dzīvē nosūtīt kādu ļoti, ļoti īpašu cilvēku.

7. Plaukstu niezēšana

Ja tev rīta pusē sāk niezēt kreisās rokas plauksta, tas nozīmē, ka tev šodien ir jāuzmanās no neplānotiem tēriņiem un kabatzagļiem. Šajā dienā vēlams skaidro naudu atstāt mājās un netērēties spontāniem pirkumiem.

8. Zirneklis zirnekļtīklā

Saistītie raksti
Foto: Unsplash

Ja dienas pirmajā pusē tu zirnekļtīklā pamani arī pašu zirnekli, tā ir ļoti laba zīme no tava Sargeņģeļa. Viņš tev grib pateikt, ka šodien tevi gaida kāda laba ziņa.

LA.lv