Kokteilis
Dzīvo

7 zodiaka zīmes, kuru dusmas ir tikpat postošas kā postošākās dabas katastrofas0

Foto: Pexels

Vai esat sev kādreiz jautājuši, kāpēc dažkārt zaudējat paškontroli un jūsu dusmas ņem pār jums virsroku? Tomēr dusmas, tieši tāpat kā citas emocijas, ir dabiskas un tās savā dzīvē gandrīz ik dienu piedzīvo gandrīz katrs no mums.

Tomēr starp mums ir daži zodiaka zīmju pārstāvji, kuru dusmu spēks ir tik postošs, ka to var salīdzināt ar spēcīgākajām un postošākajām katastrofām.

Lūk, 7 zodiaka zīmes, kuru dusmu spēks ir tikpat postošs kā zemestrīce vai lavīna.

Auns

Auns ir kā vulkāns. Tieši tāpat kā vulkāns, kas var sākt savu izvirdumu jebkurā mirklī, arī Auns ir neparedzams. Kad šīs zodiaka zīmes pārstāvis tiek nokaitināts, tas noved pie ļoti postošām sekām.

Vērsis

Foto: Pexels

Vērši cenšas visiem spēkiem izvairīties no dažādām problēmsituācijām. Bez tam, ja jūs sāksiet pārbaudīt viņu pacietību vai pat liksiet atbildēt ar “sitienu” – bēdziet, jo Vērša reakcija būs līdzīga zemestrīcei. Jūs nekur tālu netiksiet un nekādā veidā viņa dusmas noslāpēt vairs nevarēsiet.

Vēzis

Vēži kopumā ir ļoti nekaitīgi radījumi, ja vien jūs nepārbaudāt viņu pacietību un nesmejaties par viņa dzīves vērtībām. Ja nu tomēr jūs kādreiz Vēzim šķērsosiet ceļu, tad jums vajadzētu zināt, ka viņu spēku var salīdzināt ar spēcīgu vilni, kas notrieks jūs no kājām un ievilks dziļi, dziļi jūrā.

Lauva

Foto: Unsplash

Ja Lauvu nokaitina, tā kļūst ļoti bīstama. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus reti var redzēt dusmās, tomēr tad, kad tas notiek, viņu postošās dusmas var salīdzināt ar ugunsgrēku. Viss notiek tik ātri un tam ir tik postošs efekts, ka tikai pēc tam jūs saprotat, ka kaut kas notika. Bet tad ir jau daudz par vēlu.

Jaunava

Jaunavas reakciju var salīdzināt ar lavīnu, ja jūs viņiem nodarīsiet pāri netīšām vai tīšām. Tieši ar tādu spēku viņi tiek vaļā no nepatīkamiem cilvēkiem un nepatīkamām sekām.

Skorpions

Foto – Fotolia/mik_cz

Skorpions ir negaiss. Ja viņus aizvaino vai nodod, viņi kļūst tieši tikpat postoši un biedējoši kā visbīstamākais negaiss – ar nāvējošu zibeni un pērkonu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir gana noslēgti cilvēki. Taču viņu spilgtums patiesībā ir viņu dvēselē un ne katram to ir lemts saskatīt. Savās dusmās viņi toties ir tik neparedzami un bīstami, ka to var salīdzināt ar asteroīdu.

 

 

LA.lv