Dažkārt spēcīgas personības ir arī vissarežģītākās. Taču tas nenozīmē, ka šie cilvēki ir negatīvi vai ļauni, gluži vienkārši ar viņiem ir grūti atrast kopīgu valodu un reizēm – arī sadzīvot. It īpaši, ja jums ar šādu cilvēki ir jādzīvo vienā mājoklī. Lūk, 7 sarežģītākās zodiaka zīmes, ar kurām citiem ir grūti sadzīvot.

1. vieta – Ūdensvīrs

Nedomājiet, ka Ūdensvīrs spēj pieņemt atšķirīgu viedokli, patiesībā viņš tikai pieklājīgi “piecieš” to. Ūdensvīrs tāpat neprot just līdzi apkārtējiem, lai arī šie cilvēki viņam ir patiešām tuvi. Viņš neapspriež arī savas emocijas un problēmas, viņš nerunā par to, kas viņu satrauc un kāpēc, viņš tikai nogaida, kad to pieņems citi, pat ja atsakās par to runāt.

2. vieta – Auns

Ar Aunu dzīvot kopā ir jautri ar vienu nosacījumu: ja vien jūs sekosiet viņa piemēram un izpildīsiet viņa prasības. Viņu neuztrauc citu cilvēku viedoklis. Ja jūs vienmēr visam piekrītat, jums ar Aunu sadzīvot būs viegli. Taču ja jums nepatīk konflikti, risks un pārgalvīgas idejas, tad to izdarīt būs patiešām grūti. Auns ir arī ārkārtīgi prasīgs pret citiem cilvēkiem, turklāt viņam nav ne pilītes pacietības. Viņš nekad neatzīs, ka ir kļūdījies, un tā vietā, lai to apzinātos, vienkārši metas jaunos piedzīvojumus un pēc tam tikpat vienkārši par to aizmirst. Ja jums ir radušās kopdzīves problēmas ar Aunu, jūs varat neterēt savu dārgo laiku un pat neapsrpeist tās, jo visdrīzāk, viņš būs aizņemts ar kaut ko svarīgu, lai klausītos kaut kādās problēmās, kas viņu nemaz neuztrauc.

3. vieta – Skorpions

Skorpions ir slavens ar to, ka iegūst visu, ko vēlas un ja viņš kaut ko grib – pie velna visu, nekas nav nostāties viņa ceļā. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti dominanti cilvēki un vienmēr darīs tikai to, ko uzskatīs par sev pieņemamu un pareizu. Turieties tālāk no dusmīga Skorpiona, jo dusmās tas burtiski var uzbrukt savam upurim. Kad viņš ir greizsirdīgs vai apvainojies, arī tad nevajadzētu ar viņu kontaktēties.
Ja Skorpions uzskata, ka jūs viņam melojāt vai, vēl ļaunāk, nodevāt viņu, viņš ar jums nerunās par to, bet gluži vienkārši izsvītros jūs no savas dzīves un, visticamāk, izplānos arī atriebības plānu. Viņš ļoti labi sajūt katra cilvēka vājās vietas un izmanto tās savās interesēs.

4. vieta – Dvīņi

Dvīņi šķiet apburoši un mierīgi, taču jūs var tracināt viņu izklaidība un nespēja koncentrēties. Viņu uzmanību noturēt ir grūti, tāpat kā likt viņiem jūs sadzirdēt. Dvīņi ir ļoti jūtīgi un var atrast par ko apvainoties ikvienā situācijā, pat ja tam nav iemesla. Kad viņi domā, ka viņus neciena vai nodara viņiem sāpes, viņi kļūst bezjūtīgi. Viņi runā vienu, bet dara pavisam ko citu.

5. vieta – Jaunava

Jaunava ir sūrs kritiķis un jūs nožēlosiet, ja būsiet pajautājis šī cilvēka viedokli par kādu tēmu. Jaunava var būt pārāk kritiska un nosodoša. Šie cilvēki ir “piekasīgi” un redz vismazākās kļūmes, kuras jūs esat pieļāvis. Jaunava zina, kā tieši ir jādara pareizi, un uzskata, ka jūs visu darāt nepareizi.

6. vieta – Vērsis

Ar Vērsi ir grūti atrast kopīgu valodu, jo šī zīme ir ļoti ietiepīga. Kad viņš skrien ar galvu sienām, tad ar viņu nav iespējams komunicēt. Viņš nesaprot kompromisa koncepciju un uzskata, ka viņa viedoklis vienmēr ir vispareizākās, tāpēc ja jums ir grūti to pieņemt, tās ir jūsu problēmas, ne viņa. Vērsis var būt rupjš un neuzmanīgs pret citu cilvēku jūtām. Viņš ingorē svešas emocijas. Sarunāties ar Vērsi ir tas pats, kas skriet ar galvu betona sienā.

7. vieta – Mežāzis

Mežāzis arī ir no tiem, kurš uzskata, ka viņš visu zina labāk par citiem, un ir arī spītīgs. Viņam nepatīk riskēt un iziet no savas komforta zonas, un ja jūs centīsieties viņu no turienes izvilkt, jūs gaida lielas nepatikšanas. Mežāzis ir arī ļoti noslēgta zodiaka zīme. Tomēr viņš ir daudz emocionālāks, nekā tas no malas varētu likties, tāpēc ja jūs viņam esat nodarījuši pāri, viņš nerunās par to ar jums, bet vienkārši “izrēķināsies” kādā sev pieņemamā veidā. Mežāzis, kā likums, mīl visu kontrolēt – gan sarunas, gan sadzīves jautājumus, gan brīvā laika izklaides. Par attiecībām nemaz nerunājot.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem