Kokteilis
Mīli

7 zinātniski fakti par vīriešiem0

Foto: Pexels

Vai tu zināji šos interesantos, zinātniski pierādītos faktus par vīriešiem?

1. Vīrieši ne vienmēr skatās “pa kreisi”

Lielais vairums sieviešu ir pāriecinātas, ka viņu mīļotie vīrieši to vien dara kā iekāro citas sievietes. Taču nesenie pētījumi pierāda, ka pēc 30 gadu vecuma vīriešiem piemīt vēlme būt uzticamam vienai partnerei.

2. Viņi nemitīgi pārbauda, kurš ir galvenais

No agra vecuma zēnus uztrauc hierarhijas jautājums. Ja viņi nevar noskaidrot, kādu pozīciju ieņem, viņi sāk nervozēt.

3. Vīrieši piedzīvo hormonālas izmaiņas, kad viņu partnere ir stāvoklī”

Kad sieviete gaida bērniņu, arī viņas mīļotajam vīrietim izmainās hormonālais sastāvs. Saskaņā ar dažādiem pētījumu datiem, prolaktīna līmenis vīriešu organismā paaugstinās, bet testestorona hormons krītās laikā, kad viņa mīļotā sieviete ir grūtniecības periodā.

4. Līdz ar briedumu vīrieši vairs necenšas “būt pirmie”

Dabā stiprajam dzimumam patiešām patīk sacensties un būt pirmajiem. Tomēr līdz ar brieduma iestāšanos viņiem mazinās vēlme kādam kaut ko pierādīt un viņi kļūst vairāk atvērti sadarbībai.

5. Vīrieši sargā savu teritoriju

Pat vismierīgākais vīrietis ir spējīgs uz cietsirdīgu rīcību, ja vien viņa teritorijai vai tuviniekiem draud briesmas. Daži zinātnieki noraksta to uz testestoronu, lai gan īsti droši iemesls tam nav atklāts.

6. Vīriešu dabā ir pamanīt izskatīgas sievietes

Vīriešiem piemīt tāda organisma īpatnība, ko viņi var izmantot arī kā attaisnojumu: viņi nevar nepamanīt izskatīgas sievietes. Šī ir testestorona izraisīta reakcija, kas liek vīriešu smadzenēm pamanīt visas daiļā dzimuma pārstāves.

7. Vīrieši ir dzimuši, lai risinātu problēmas

Ļoti bieži viņus kritizē par līdzpārdzīvošanas trūkumu. Bet patiesībā viņiem “nav laika pārdzīvot”, jo viņu smadzenes jau risina problēmu. Tāpēc, ja vēlaties līdzpārdzīvošanu, ejiet pie draudzenes, bet pie vīrieša varat doties, ja lūgsiet praktisku palīdzību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv