Kokteilis
Mīli

7 visintīmākās lietas divu cilvēku attiecībās0

Foto: Unspalsh

Tā vienmēr ir lieliska sajūta, kad tu satiec savu īpašo cilvēku. Attiecībās jāprot komunicēt, cienīt vienam otru, uzticēties un būt uzticamiem, taču viens no būtiskākajiem attiecību aspektiem ir tuvas un emocionālas intīmās attiecības. Sekss attiecības nav risinājums, turklāt tikai seksuāla tuvība ar partneri nav pietiekošs iemesls, lai starp partneriem uzturētu ilgstošas un intīmas attiecības. Šo tuvināšanos jāprot radīt arī citos veidos.

Lūk, esam apkopojuši visintīmākās lietas attiecībās, ko veiksmīgi pāri dara, lai kopā būtu laimīgi:

1.Pastāvīga sadarbība

Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay

Vienmēr ir tik patīkami būt mīļotā cilvēka klātbūtnē. Turklāt tu zini, ka vairs nekad nebūsi viens. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies doties uz sava mīļākā mūziķa koncertu, vai noskatīties jaunāko filmu, tas var pārtapt romantiskā randiņā. Tas ir veids, kā attiecības darbojas, tev vienmēr līdzās būs kāds, ko mīli. Turklāt, tu vari būt drošs, ka šis cilvēks būs līdzās ne vien brīžos, kad jādodas izklaidēties, bet arī tad, kad tev būs nepieciešams padoms, viņa zināšanas un atbalsts.

2. Emocionāla atvērtība

Foto: Pixabay

Jā, sekss ir patiešām lieliska attiecību daļa, turklāt daudziem pāriem tieši intimitāte attiecībās ir pats galvenais. Jāatzīst, ka tomēr ne visiem. Jāatceras, ka ir arī tāda lieta kā emocionālā tuvība. Turklāt intimitāte attiecībās ir jāveido dažādos veidos. Kas jūsu attiecībās varētu būt intīmāks par fizisku tuvību? Atceries, ka attiecībās vienmēr ir jārada cieņa un uzticība, citādāka intīmā tuvība, kas arī fizisko tuvību pacels citā līmenī.

3. Konfliktu risināšana

Daudzi pāri nonāk strupceļā, domājot, ka konflikti un nesaskaņas attiecībām nāk par sliktu. Ir ļoti daudz pāru, kas kļūst emocionāli tuvāki un savstarpēji atvērtāki pēc tam, kad ir piedzīvojuši un atrisinājuši konfliktus. Ja cilvēkiem ir nesaskaņas, tā nebūt nav problēma brīdī, ja partneri ir spējīgi nonākt pie kompromisa. Tikai iepazīstot viens otru un strādājot pie attiecībām, ir iespējams radīt saskanīgas un mīlošas attiecības.

4. Partnerība

Foto: Pexels

Jums patiešām attiecībās ir jābūt ne tikai mīlniekiem, bet arī sabiedrotajiem un partneriem. Īpaši brīžos, kad nākas saskarties ar sarežģītām situācijām un problēmu risināšanu. Jums vienam otrs ir jārespektē, pretējā gadījumā jūs gluži vienkārši nespēsiet pārvarēt nekādas problēmas. Savukārt, ja rīkosieties kā viens vesels, tad jūs kļūsiet par patiešām lielisku un spēcīgu pāri.

5. Ceļošana

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vienmēr, kad ceļojat kopā kā pāris, tā ir neatkārtojama emocionāla un intīma pieredze jums abiem. Esot ceļojumā iespējams piedzīvot ko satriecoši maģisku, sajūtām un vārdiem neaprakstāmu, ko nav iespējams izjust ikdienas dzīvē. Ceļošana kopā liek jums izkāpt no komforta zonas, iepazīt jaunas teritorijas un kultūras. Visbiežāk tieši ceļojumu laikā, pāri saprot, vai ir radīti viens otram, jo kopējas prombūtnes laikā, ir iespējams ieraudzīt patieso cilvēka dabu.

6. Fiziskā tuvība

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Jums pat nav jāmīlējas, lai jūs būtu fiziski tuvi viens otram. Dažkārt vienkārši pietiek ar laiku, ko pavadāt kopā, ļaujoties sarunām, jaukiem mirkļiem un pieskārieniem. Tas radīs vēl emocionālāku intimitāti starp jums abiem.

7. Plānošana

Vienmēr ir kaut kas intīms mirkļos, kad jūs kopīgi plānojat nākotni. Tas rada noteiktu tuvību un drošības sajūtu, kad savu nākotni redzi kopā ar savu pašreizējo partneri. Turklāt, ja vēlies ilgtermiņa attiecības, tev jābūt iespējai plānot un vizualizēt jūsu attiecības arī ilgstošā nākotnē. Un tomēr, tev jāpieņem varbūtība, ka tavas attiecības var nebūt mūžīgas. Tev jābūt gatavam pavadīt dzīvi kopā ar šo partneri, un jābūt gatavam dalīties ar visu, kas tev ir. Jums abiem ir jāplāno kopīgi mirkļi un izaicinājumi, lai spētu savās attiecībās augt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
9 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
54 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
4 stundas