Ja jūs esat savas otrās pusītes meklējumos un vēlaties izvairīties no liktenīgām kļūdām attiecībās, ieklausieties šajos padomos – no kādiem vīriešiem vajadzētu “bēgt” un pavisam noteikti neveidot nopietnas attiecības.

1. Memmes dēliņš

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Attiecību sākumā, iespējams, jūs varat pat nepamanīt neko aizdomīgu. Taču laika gaitā, kad jūsu attiecības kļūs nopietnākas, uz horizonta parādīsies viņa mamma. Un visi viņa tālākie lēmumi un viedokļi būs atkarīgi no viņas. Šāds vīriešu tips ir atkarīgs no savas mātes kā psiholoģiski, tā fiziski. Diez vai jūs vēlaties, lai jums ir attiecības trijatā, nevis divatā, kā tam būtu jābūt.

2. Klusā pele

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šāds vīrietis atbildīgu lēmumu pieņemšanu visu laiku atliks un attaisnosies ar draugiem, kolēģiem, vecākiem un pat ar jums. Viņš gluži vienkārši neprot būt patstāvīgs. Tāpēc, ja vien jums šķiet, ka jūs bez šī vīrieša nevarat dzīvot, jums jāsaprot, ka visu turpmāko jūsu kopdzīvi ģimenes galva būsiet jūs un visus lēmumus, arī tos, kas attiecas uz jūsu kopdzīvi, pieņemsiet jūs.

3. Skaistulītis

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņš jums ir izrādījis uzmanību. Ak, cik tas ir sataucoši, jo viņš ir tik izskatīgs! Un domās jūs jau atrodaties viņa apskāvienos… Stop! Visdrīzāk, jūs neesat pirmā (un arī ne pēdējā), kas izjūt tamlīdzīgas emocijas. Vai jūs esat gatava dalīt viņu ar citām?

4. Brunču mednieks

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Šis tipāžs neprasa sīkāku raksturojumu. Viņš ir lielisks sarunu biedrs, kompanjons un mīlnieks, tikai ne kā partneris. Viņš ir “kolekcionārs” – viņam sagādā baudu kolekcionēt sievietes. Turklāt jēdziens “monogāmas attiecības” viņa izpratnē līdzinās šausmām.

5. Domātājs

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Pārāk domīgs vīrietis. Tik ļoti domīgs, ka ir spējīgs bezmaz vai pusi dzīves domāt un pārdomāt, cik ļoti jūs viņam esat piemērota vai tomēr – ne. Ja jums ir tik daudz laika, tad, protams, varat dot viņam iespēju. Taču esiet gatava, ka varat palikt arī bez laulību gredzena.

6. Draugs

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņam ir daudz draugu, kolēģu un paziņu, kuriem viņš nemitīgi ir vajadzīgs, bet jūsu izredzētajam nav pa spēkam viņiem visiem atteikt. Viņš steidzas pie visiem, tikai ne pie jums. Vai jūs esat gatava visu savu dzīvi būt otrajā vietā?

7. Tusētājs

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņam ir publiskā dzīve, koncerti, pasākumi, un, protams, vesela plejāde pielūdzēju, kuras ir gatavas sava elka dēļ izdarīt visu. Vēl vairāk – elka sieva viņu plānos neietilpst. Kas sekos tālāk, ja izlemsiet palikt ar viņu kopā un veidot attiecības? Gaidīt viņu, pārrodamies no kārtējā pasākuma, kurā ir alkohols, reizēm narkotikas, dejas, citas sievietes, vienā vārdā – bohēma. Vai jums to vajag?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem