Kokteilis
Mīli

7 veidi, kas liks tavam vīrietim tevi iekārot arī tad, kad viņš būs tālu prom0

Foto: Unsplash

Tām sievietēm, kuras nestrādā vai strādā daudz mazāk par saviem mīļotajiem vīriešiem, nereti gadās sastapties ar grūtībām – greizsirdību (ko gan viņš darbā tik ilgi var darīt?), garlaicību un nepārliecinātību par to, ka vīrietis viņu aizvien vēl iekāro.

Lūk, daži ieteikumi, kā likt vīrietim domāt par mīļoto sievieti teju visu dienu pat tad, ja viņš atrodas komandējumā:

1. Vizualizē viņa iekāri

Kad tavs vīrietis ir jau devies prom uz darbu, nofotografē sevi gultā atkailinātu – kādas intīmas detaļas vai apakšveļu, nosūti viņam šo fotogrāfiju ar parakstu, ka ļoti gaidīsi viņu mājās.

2. Paņem viņu līdzi “online”, kad iepērcies

Ja tu esi plānojusi iegādāties kādu seksuālu apakšveļu vai kleitu, pieslēdzies “online” – mūsdienu tehnoloģijas to ļauj. Tu vari būt tiešraidē, kad piemēri jaunu apakšveļu vai kleitu. Tici, viņam tas ļoti, ļoti patiks.

3. Esi atklāta un saki viņam par savām vēlmēm

Pasaulē neeksistē vīrieši, kas negribētu, ka viņiem pastāsta, ko sieviete vēlas, lai viņš ar viņu izdarītu gultā. Pasaki viņam tieši, ko tu gribi un kādas sajūtas tas tevī izraisa.

4. Aizsūti viņam erotisku “skrīnšotu”

Pārsūti viņam kāda erotiska foto “skrīnšotu” vai kadru no erotiskas filmas. Tici, tas viņu ļoti uzbudinās un viņš aizvien ātrāk gribēs nokļūt pie tevis mājās, lai to izmēģinātu kopā ar tevi.

5. Ļauj viņam vērot, kā tu ģērbies vai noģērbies

Vīriešiem patīk vizualizēt un baudīt ar acīm – neliedz viņam šo iespēju. Ļauj viņam vērot, kā tu novelc krūšturi, zeķes vai biksītes. Esot darbā, viņš šīs atmiņas “pārskatīs” vairākas reizes, kas viņu pie reizes arī ļoti uzbudinās.

6. Apmierini sevi un nosūti viņam video

Protams, tev nav jāpārsūta viņam viss detaļās, jo vienmēr atceries, ka šādiem video ir jābūt arī drošiem mūsdienu tehnoloģiskajā laikmetā, lai tie nekļūtu kādam hakerim, piemēram, pieejami. Taču tu vari nofilmēt savu vibratoru un kādas sava ķermeņa detaļas, un uzrakstīt viņam, ka, kamēr viņa nav mājās, tu ļausies baudai kopā ar šo draudziņu.

7. Esi romantiska!

Patiesībā vīriešiem patīk romantika, tikai dažkārt viņi neprot to izrādīt un paši “noorganizēt”. Nosūti viņam īsziņu, ka mīli viņu. Vai arī dienas vidū tekstu “es ļoti domāju par tevi”. Viņš ļoti gribēs ātrāk tikt mājās, lai pateiktu tev to pašu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv