Kokteilis
Dzīvo

7 svarīgi likumi – kā glabāt naudu, lai tās būtu vairāk0

Foto: Pixabay

Pasaulē ir daudz lietu, kurām nav loģiska izskaidrojuma, bet par tām jāzina ikvienam, lai padarītu dzīvi labāku. Tā, piemēram, lai naudas maciņā nekad nesvilpotu vējš, jāņem vērā septiņi būtiski likumi.

Pirmais likums. Tev ir atdots parāds, tu esi saņēmusi algu vai avansu, paņēmusi kredītu – nes visu, ko esi ieguvusi, uz mājām. Pirmajā dienā naudu netērē. Ja biji nolēmusi kaut ko iegādāties, paņem vajadzīgo summu no ietaupījumiem vai norēķinies ar karti, bet tikko saņemtajai naudai vismaz nakti ir jāpaliek mājās, lai uzlādētu tavu auru ar naudas enerģētiku. Nauda jānoslēpj slepenā vietā, vēlams tur, kur tu glabā dārglietas.
Otrais likums. Nauda ir jāglabā naudas makā, turklāt ar skatu pret sevi. Daži praktiķi rekomendē naudas zīmes likt tā, lai, atverot naudas maku, visas pēc nomināla lielākās banknotes būtu vistuvāk tev. Tās nedrīkst locīt un plēst, likt otrādi un pārlikt no vienas vietas uz otru. Atbildīgi ir jāizturas arī pret naudas maka izvēli, jo tieši ar tā starpniecību tu apmainies enerģijām ar savu naudu. Lai piesaistītu naudu, makam ir jābūt jaunam un dārgam, bet ne lētam un novalkātam. Pērkot naudas maku, tu nosaki savu finansiālo veiksmi.
Trešais likums. Ikkatram cilvēkam ir savs laimīgais skaitlis, banknote vai monēta. Šis fakts var lieti noderēt, jo no mīļotās lietas vai skaitļa var izveidot sev īstu naudas talismanu. Amulets tev piesaistīs papildus finanšu plūsmu, kas palielinās tavus ienākumus. Šāda lieta noteikti jāglabā līdzās naudai, periodiski tai pieskaroties, lai atjaunotu vai attīrītu enerģētiku.

Foto: Pixabay

Ceturtais likums. Pastāv ticējums par unikālo naudas talismanu. Tā ir banknote, kuras numurs atbilst diviem, trīs vai ideālā gadījumā četriem tava dzimšanas gada skaitļiem. Šādu amuletu nedrīkst meklēt vai mainīt: pēc leģendas tam pašam tevi ir jāatrod. Tādēļ uzmanīgi seko banknotēm, kura nonāk tavās rokās. Ja tavs talismans tevi atradīs, saglabā to, nevienam neatdod un netērē – tas ir tavs pavadonis stabilitātes, veiksmes un izaugsmes pasaulē.
Piektais likums. Naudu ir aizliegts likt nepāra skaita banknošu kaudzītēs. Saskaņā ar senu ticējumu, nauda savstarpēji sastrīdēsies un tevi pametīs. Katrai banknotei it jābūt savam pārim. Aizliegts glabāt naudu arī pa piecdesmit banknotēm vienuviet.
Sestais likums. Naudas stihija ir zeme un metāls, tādēļ jo vairāk tava nauda mijiedarbosies ar saviem enerģijas avotiem, jo tās kļūs vairāk. Daži ezotēriķi iesaka naudu glabāt puķupoda piepildīta ar zemi apakšā, citi – pārsiet ar metāla stiepli, trešie – iegādāties speciālu zelta vai sudraba naudas turētāju.
Septītais likums. Ja tu tiecies palielināt savu ienākumu līmeni, ir jāveic kāds vienkāršs naudas rituāls. Pievērsīsimies numeroloģijai, kurai ir cieši saistīta ar naudas un labklājības enerģiju. Uzraksti uz papīra sekojošu formulu: „7+1=8”, kur 7 ir darbības enerģijas apzīmētājs, – bezgalības simbols, bet 1 – stabilitātes zīme.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv