Kokteilis
Dzīvo

7 spēcīgi talismani no dabas: tie sargā veselību, veiksmi un naudu0

Foto-Shutterstock

Magu un burvju pasaulē jau sen zināms, ka vieni no spēcīgākajiem amuletiem ir dabas veltes – koki, augi, krūmi, ziedi un pat saknes. Arī mūsdienās ezotēriķi tic, ka šīm dabas veltēm piemīt ļoti lielas spējas: tie var pasargāt gan no ienaidnieka un ļaunas acs, gan piesaistīt laimi un veiksmi.

Lūk, spēcīgākie amuleti, ko mums dod pati daba:

1. Zīles ir spēcīgs talismans, turklāt tās viegli var nēsāt līdzi, piemēram, somā vai kabatā. Zīmes rūpējas par cilvēka mūžu un vairo enerģiju.

2. Kinzas sēklas rūpējas par cilvēka veselību. Tās palīdz atvairīt arī saaukstēšanos un dažādas citas kaites. Šīs sēklas līdzi jānēsā sarkanā kokvilnas maisiņā.

3. Viens no populārākajiem amuletiem ir āboliņš. Tiek uzskatīts, ka auga četras lapiņas simbolizē stipru veselību, bagātību, laimi un mīlestību. Ezotēriķi atklāj, ka to nēsāt sev līdzi vai turēt, piemēram, starp grāmatu lapām var arī kaltētā veidā. Interesanti, ka āboliņš ļoti īpaši tiek ieteikts divām zodiaka zīmēm – Vēžiem un Zivīm.

Foto: Unsplash

4. Muskatrieksti pievilina veiksmi. Lai tiem piemistu šīs īpašības, tie ir jānēsā līdzi sarkanā kokvilnas maisiņā.

5. Ozols ir mūžības, varas un veiksmes simbols. Nēsājot līdzi ozola lapas vai pat koka mizas gabaliņu, cilvēks sevi nodrošina ar veiksmi, pasargā savu veselību no skauģiem un vienmēr jūtas enerģijas pilns.

Foto-LETA

6. Lucerna palīdz saglabāt materiālo labklājību un piesaista veiksmi, ja to izkaltē un tur mājās kādā svešām acīm neredzamā vietā.

7. Par talismanu tiek uzskatīta arī kukurūzas vālīte – ja to glabājot mājās, tā palīdzot piesaistīt finansiālo veiksmi.

Foto – Shutterstock

LA.lv