Kokteilis
Stilo

7 sieviešu trendi, ko necieš vīrieši0

Foto: Pexels

Sievietes visbiežāk cenšas sekot dažādiem aktuāliem modīgiem trendiem, tomēr, kā izrādās, daži no tiem vīriešiem šķiet vienkārši kaitinoši un nekam nevajadzīgi.

1. UGG tipa zābaki

Par laimi, tie jau izgājuši no modes un tomēr – vīrieši uzskata, ka tie būtu derīgi vienīgi tad, ja plānots pārgājiens Ziemeļpolā. Citās reizēs šādus zābakus mīļotās sievietes kājās neviens vīrietis redzēt negrib.

2. Pieaudzētie mati

Vienas no vīriešu lielākajām šausmām. Problēma tāda, ka visbiežāk ir redzams, ka šķipsnas ir pieaudzētas, bet tā ir tikai daļa no bēdas. Lielākais vīriešu murgs ir šis – romantiskas tikšanās laikā vīrietis ar pirkstiem pieskaras sievietes matiem un… uzduras līmei/ pinumam vai kā nu tie mati ir piestiprināti.

3. Pārāk agresīvs meikaps

Vīrieši min, ka nekādi neesot mierā ar krasajām pārvērtībām, kad meitene iznāk no vannasistabas, kur noņēmusi “uzzīmētas” acis, lūpas, uzacis – tādās reizēs esot sajūta, ka pēkšņi istabā atrodas pavisam cita sieviete. Tāpēc viņi ir pārliecināti – daudz skaistāks, dabiskāk un galvenais, bez nepatīkamiem pārsteigumiem, ir neuzkrītošs meikaps.

4. Kleitas līdz zemei

Iemesls vienkāršs: tās ir tik garas, ka padara neredzamu visu to, kas valdzina vīriešus.

5. Legingi

Lielais vairums vīriešu atzinušies, ka nesaprot, kā šis apģērba gabals varēja kļūt par trendu: ne īsti treniņbikses, ne īsti zeķbikses. Turklāt, ja tos uzvelk Plus Size izmēra sieviete… no komentāriem viņi atturas. Viņuprāt legingi ir piemēroti, iespējams, vienīgi sportošanai.

6. Over – size apģērbs

Tāpat kā garas kleitas, šāds apģērbs noslēpj sievietes augumu tik ļoti, ka pazūd jebkāds priekšstats par to. Un tas viņiem nepatīk.

7. Apavi uz platformas

Jā, jā, lai arī sievietes ir ļoti iecienījušas šāda tipa apavus, izrādās, vīrieši par tiem nepavisam nav sajūsmā. Viņi ir pārliecināti: biezā zole smalko sievietes kājiņas padara par masīvām un nepavisam vairs ne pievilcīgām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv