Kokteilis
Mīli

7 sieviešu tipi, kas kaitina vīriešus0

Foto: Pixabay

Kā nekļūt par tādu, no kuras izvairās vīrieši? Gluži vienkārši cenšaties uzvesties tā, lai neizraisītu vīriešos neiecietību un neizpratni! Dažkārt tas var likties sarežģīti, tomēr ir dažas lietas, kas vīriešus tracina gandrīz vienmēr.

Noskaidrosim, kas ir tas, kas viņus tracina sievietes uzvedībā?

1. Sieviete, kas vienmēr visu zina

Šādas sievietes viņus tracina ar savu pārliecību. Ja jūs neesat droša par konkrēto tēmu uz visiem simts procentiem, necenšaties izlikties, ka visu zināt. Pretējā gadījumā iespēja nokļūt muļķīgā situācijā ir ļoti liela. Turklāt vīrieša acīs jūsu vērtību tas nepalielinās.

2. Pārlieku “bailīga” sieviete

Vīriešiem nepatīk pārlieku bailīgas un biklas sievietes, kas baidās no visa uz pasaules. Tādas būtnes viņos izraisa drīzāk žēlumu… Protams, tas nenozīmē, ka jums ir tūlīt jālec ar viņu kopā no lidmašīnas ar izpletni, tomēr nemitīgi stāstīt viņam un atkārtot, cik šausmīga sajūta ir braukt liftā vai pieiet pie balkona malas, gan labāk nevajadzētu.

3. Histēriska sieviete

Vīriešiem nepatīk histēriskas sievietes, kas var uztaisīt vētru ūdensglāzē par jebkuru sīkumu. Ja jūs uzskatāt, ka ikvienā konfliktā viņam nav taisnība, ticiet, jūs kļūdāties: bieži vien strīdos abi iesaistītie ir vainīgi – arī jūs.

4. Sieviete – izlecēja

Viņiem nepatīk tādas sievietes, kuras vēlas izlikties labākas, gudrākas, skaistākas vai kā citādi pārākas, nekā ir patiesībā.

5. Pārāk “darbīga” sieviete

Protiet apstāties, dažkārt vīrieti nevajag aprūpēt kā mazu puisīti. Pārstājiet daudz darboties, daudz runāt un par visu uztraukties – patiesībā šāda izturēšanās vīriešos rada stresu. Pacentieties uzvesties tā, lai ar jums kopā pavadītais laiks būtu patīkams, nevis uztraukumu pilns.

6. Vulgāra sieviete

Šādas sievietes tracina visus – ne tikai vīriešus! Ja jūs uzskatās, ka jums ir jāģērbjas seksīgi, lai iekarotu vīrieša sirdi, jūs ļoti kļūdāties. Sievietei ir jāģērbjas sievišķīgi, nevis vulgāri, lai iekarotu vīrieša uzmanību. Sievietei nav jārada “viegli pieejama” iespaids. Par vulgāru izturēšanos nemaz nerunājot.

7. Sieviete, kas neciena vīrieti

Ja jūs jau pirmajā tikšanās reizē sevi “paceļat” augstākā statusā par viņu, esiet gatava sagaidīt no viņa vēsu attieksmi. Nevienam vīrietim nepatīk sieviete, kas izrāda savu pārākumu, nevis uzsver vienlīdzīgas attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 soļi, kā dušu pārvērst par relaksējošu SPA
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: bokseris Mairis Briedis, mūziķis Markus Riva un futbolists Māris Verpakovskis uzspēlē šahu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: grupa “The Citizens LV” izdod “karstu” singlu
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu 1
Intervija 7 stundas
LE
LETA
Sports
Žanis Peiners karjeru turpinās Belgradā
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē 1
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
8 stundas
SK
Skaties.lv
Pasaulē
Lielbritānijas pirmais kaķis Dauningstrītā gatavojas uzņemt jauno saimnieku
3 stundas