Krāpšana ir viens no sāpīgākajiem brīžiem divu cilvēku attiecībās. Diemžēl dažādu un ļoti atšķirīgu iemeslu dēļ šad un tad tas notiek, kaut arī ļoti var sāpināt partneri vai pat izjaukt attiecības. Bet tos, kas krāpj savus mīļotos, ne vienmēr ir viegli pieķert.

Tomēr ir dažas krāpniekiem raksturīgas uzvedības pazīmes, kas ļauj domāt, ka viņi jums ir neuzticīgi:

1. Viņš vienmēr ir seksa iniciators

Par spīti izplatītajam mītam, ka partneris, kas krāpj otru, izvairās no intīmas tuvības, patiesībā ir gluži otrādi. Tas, kurš krāpj kļūst vēl seksuālāks un visbiežāk tieši viņš ir seksa iniciators.

2. Viņš domā, ka tu viņu krāp

Krāpnieki bieži vēlas kontrolēt savu partneri un pat izrāda agresiju šajā jautājumā. Ja tavs mīļotais negaidīti ir kļuvis greizsirdīgs, visdrīzāk, viņš pats tevi krāpj. Ja viņš ir nodevis tavu uzticību, viņš uzskata, ka to izdarīt vari arī tu.

3. Viņš slēpj un bloķē telefonu

Foto: Unsplash

Pārmērīga noslēpumainība, kas attiecas uz telefonu ir tipisks krāpnieku ieradums. Viņam ir jābūt mierīgam par to, ka tu viņu nepieķersi, tāpēc viņš dara visu, lai tu nevarētu atrast tam nekādus pierādījumus. Ja tu pamani partnera uzvedībā dīvainas darbības, ko viņš dara ar savu telefonu, iespējams, viņš tevi patiešām krāpj.

4. Viņš ir nešķirams no sava telefona

Un vēl viens punkts ar telefonu – viņš to visu laiku nēsā līdzi. Pat ejot uz tualeti un mazgājoties dušā.

5. Viņš par daudz ko melo

Foto: Unsplash

Tas nav nekāds pārsteigums, jo viņam ir jāuzbur savā galvā scenārijs, kam tu ticēsi. Krāpnieki bieži melo. Citkārt viņš melos var “sapīties”, piemēram, kad runa ir par pavadīto dienu un citiem it kā maznozīmīgiem notikumiem. Tāpēc, ja tu viņu pieķer sīkos melos, nav teikts, ka viņš tev nemelo arī par nozīmīgām lietām.

6. Viņš ir sācis pastiprināti rūpēties par sevi

Kad cilvēki krāpj savu partneri, viņi sāk pievērst pastiprinātu uzmanību savas izskatam. Piemēram, viņš var sākt skūt paduses vai kaunuma apmatojumu, kaut agrāk to nekad nebija darījis. Vai pēkšņi sācis veselīgi ēst un apmeklēt sporta zāli. Ja runa ir par krāpniecēm sievietēm, tad viņas, visbiežāk, sāk iegādāties jaunu apģērbu, apavus, kosmētiku utt.

7. Viņš ir kļuvis ļoti maigs pret tevi

Krāpniekus bieži moka sirdsapziņa, jo viņi sava partnera priekšā jūtas vainīgi, tāpēc bieži pret savu mīļoto cilvēku viņi sāk izturēties pārspīlēti maigi un iejūtīgi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.