Atbilstoša ādas tipam un pareizi lietota kosmētika patiešām spēj darīt brīnumus: vienkāršu seju padarīt neaizmirstamu, bet nogurušu – svaigu un jauneklīgu. Sekojiet šiem ieteikumiem un pārliecinieties, ka kļūt jaunākai par dažiem gadiem dažu minūšu laikā, nav nemaz tik grūti.

1. Platas uzacis

Uzacis kā strīpiņas ir pagājušā gadsimta modes kliedziens un kas ir vissliktākais – padara jūsu seju vizuāli vecāku. Tāpēc ja jums kaut kādu nezināmu iemeslu dēļ gribas izskatīties vecākai, nekā jūs esat, tad šaura uzacu līnija būs pašā laikā. Bet, ja jūsu mērķis ir pretēts, ir vērts piestrādāt un uztonēt (ja jums nav dabīgi biezas uzacis) platākas uzacis. Galvenais, kas jums jāatceras – nepārspīlēt!

2. Vaigu sārtums maigi rozā toņos

Persiku krāsas, rozā vai maigi koraļļu toņi – tādai ir jābūt jūsu izvēlei! Nekādu sarkano toņu – tie jums piešķir plusā gadu skaitļus! Lai padarītu vaigu sārtumu svaigu un jauneklīgu, tas pareizi arī ir jāuzkrāso – klājiet to uz vaigu kauliem pēc iespējas augstāk un kārtīgi iztušējiet.

3. Nekādu acu līniju!

Nedaudz baltu acu ēnu acs kaktiņos un zem uzacu līnijas, un nekādu augšējā plakstiņa līniju tumšās krāsās! Ja jūs vēlaties akcentēt acis, labāk izvēlieties tumšākas acu ēnas, ko uzkrāsot uz skropstu līnijas – tas akcentēs un acis padarīs ļoti izteiktas, tajā pat laikā saglabās jauneklību un svaigumu.

4. Lūpu spīdums

Jā, jā, šobrīd modē ir matētas lūpu krāsas – taču šis kā reiz ir tas gadījums, kad modes kliedziens ir jāatstāj tiem, kas tas piestāv, nevis jālieto visiem tikai tāpēc, ka šobrīd tāds tas ir. Matēta lūpu krāsa vizuāli lūpas padara šaurākas, bez tam tai ir tendence “nosēsties” mutes kaktiņos, akcentējot krunciņas, kas jums, iespējams, jau ir ap muti. Lūpu spīdums ar mitrinošu efektu vizuāli lūpas padara vizuāli piepildītākas – un tas ir viens no būtiskākajiem jaunības faktoriem.

5. Brūnas acu ēnas un zīmulis

Ja jūs tomēr esat no tām sievietēm, kuras acis ir radušas akcentēt, izmantojot acu ēnas vai zīmuli, priekšroka jādod zīmulim un ēnām brūnā krāsā, nevis melnā. Tieši melnais vizuāli padara jūsu skatienu nogurušāku, bet brūnais – vairāk jauneklīgāku un priecīgāku.

6. Gaismu atstarojošs konsīleris

Šo produktu ir vērts izmantot plānā kārtiņā klājot zem acīm, kārtīgi to izlīdzinot un piepūderējot ar lielu otu. Gaismu atstarojošās daļiņas ne tikai var palīdzēt noslēpt tumšos lokus zem acīm, bet arī padarīt mazāk redzamas grumbiņas. Pats galvenais – konsīleris nedrīkst būt pārāk spilgts un mirdzošs, lai tas palīdzētu noslēpt grumbiņas un nelīdzenumus, nevis tos izceltu.

7. Tonālais krēms ar rozā toni

Šādu produktu atrast būs nedaudz grūtāk kā bēšo vai smilšu krāsas, taču tas ir tā vērts: tieši līdzekļi ar rozā toni var palīdzēt radīt svaigāku un jauneklīgāku izskatu. Pat tik tikko redzams rozā pigments sejas ādu spēj padarīt svaigu un starojošu. Pats galvenais – uzmanīgi izvēlēties un piemeklēt atbilstošu toni maksimāli pietuvinātu dabīgajam ādas tonim (starp citu, testerus labāk ir uzklāt uz kakla ādas, nevis uz rokas locītavas, kā to esam ieradušas darīt).

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem