Kokteilis
Stilo

7 “plus – size” modeļu padomi: kā izvēlēties apģērbu, kas vizuāli jūs padarīs slaidākas0


“Plus size” modele Ešlija Grema.
“Plus size” modele Ešlija Grema.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Vēlies izskatīties satriecoši, taču tavs augums nav 90 – 60 -90? Tas nekas! Ieklausies “plus – size” modeļu padomos, kā pareizi izvēlēties apģērbu, kas vizuāli tavu augumu padarīs slaidāku!

1. Vienmēr akcentē vidukli

c

Tas ir viens no galvenajiem noslēpumiem. Kā to panākt? Ir ļoti daudz variantu. Tā var būt stilīga, plata josta. Tā var būt kleita ar sašaurinātu vidukli. Tā var būt pat korsete, kas ir iederīga teju vai pie katra apģērba.

2. Atsakies no plandīgiem siluetiem

p

Protams, oversize apģērbs paslēpj formas un liekos kilogramus. Taču, vai šādā apģērbā tava figūra izskatīsies sievišķīgi, ir cits jautājums… Tāpēc, ja tu nevēlies izskatīties pēc liela sarkana vai dzeltena punkta, labāk izvēlies apģērbu, kam ir forma, savā izmērā.

3. Izvēlies tikai paaugstinātus zābakus

aaa

Botiljoni un puszābaki nebūs piemērotākā izvēle sievietēm, kam nav garas un slaidas kājas, un gurni. Šādi modeļi vizuāli “saīsina” kāju garumu, padarot tās vizuāli īsākas, strupākas un resnākas.

4. Zeķbikses izvēlies tādā pat krāsā kā apavus

i

Protams, runa nav par spilgtas krāsas apaviem. Piemēram, ja tu esi izvēlējusies melnas kurpes, izvēlies arī necaurspīdīgas, melnas zeķbikses – tas vizuāli tavas kājas padarīs slaidākas.

5. Optimālais svārku vai mēteļa garums – līdz celim vai zem ceļa

a

Šis noslēpums palīdz augumam izskatīties slaidākam. Tāpēc veikaliem, kuru lielākā daļa sortimenta ir mini vai maksi – met līkumu.

6. Valkā kļoša džinsu bikses

c

Šāds fasons izlīdzina formas. Bet ornamenti vai kādi citi raksti uz džinsu biksēm gan nav laba doma un no tiem ir jāizvairās. Tie var radīt akcentu tieši tajās vietās, kur tas nav vēlams.

7. Izvēlies “baikeru” jaciņas ar rāvējslēdzējiem

eee

Plus- size modeles vienbalsīgi apgalvo, ka šādas jakas jebkuru augumu padara satriecošu. Tāpēc, ja tu vēl neesi iegādājusies stilīgu jaku, kas formē tavu siluetu, meklē tieši šādu!

LA.lv