Kokteilis
Dzīvo

7 pazīmes tam, ka pēc dabas tu esi gluži kā plēsējs0

Foto: Pexels

Būsim godīgi – dzīvot kā plēsējam aitu vidū nemaz nav viegli. Neskatoties uz to, stipri, neatkarīgi un unikāli cilvēki vienmēr iet savu ceļu pat tad, ja tas prasa viņiem maksāt dārgu cenu un savā ceļā izlauzt celmus.

Teiciens “labāk ir doties vienam pašam pa pareizo ceļu, nekā sekot citiem un iet nepareizi” kā reiz ir par šādiem cilvēkiem.

Un, tā, 7 pazīmes tam, ka tu patiešām esi sava ceļa gājējs, kuru nebiedē nekas:

1. Tu esi izlēmīgs

Nekas tev nevar nostāties ceļā, ja tu esi izlēmis, kāds ir tavs mērķis. Tev piemīt milzīgas pašmotivācijas spējas un tu jebkurā laikā esi gatavs doties pa savu ceļu. Tāpat kā jebkurš plēsējs dabā tu zini, ka, lai kaut ko iegūtu, ir jāveltī pūles, spēku un izdomu. Un tu to spēj.

2. Tu aizstāvi un rūpējies par tiem, kurus mīli

Foto: Pixabay

Tāpat kā vilki rūpējas par savu baru, arī tu rūpējies par saviem mīļajiem. Kad runa ir par cilvēkiem, kurus tu mīli, tu kļūsti par īstu plēsoņu tad, ja kāds viņus aizvaino vai dara pāri.

3. Tu esi neatkarīgs

Visvairāk par visu savā dzīvē tu cieni brīvību. Tu gribi būt tu pats un iet pats savu ceļu. Bez tam, tev patīk laiku pavadīt arī pašam ar sevi.

4. Tev patīk vakars un nakts – šajās stundās tu jūties viskomfortablāk

Foto: Pixabay

Nakts – tas ir tavs laiks, tieši vēlajās vakara un nakts stundās tu jūties labi. Šajā laikā tev ir iespēja padomāt un smelties iedvesmu. Tieši naktis reizumis tev ir produktīvākās diennakts stundas.

5. Tu vienmēr esi godīgs

Cilvēki dažkārt tevi uzskata par aukstasinīgu un iedomīgu. Taču patiesība ir tāda, ka tev gluži vienkārši nepietiek sava dārgā laika, lai izliktos, izpatiktu kādam vai vēl trakāk – melotu. Tu esi tu pats.

6. Tu esi pašpietiekams cilvēks

Foto: Pexels

Lai arī kas nenotiktu tavā dzīvē, tu paliec spēcīga un pašpietiekama personība. Pat tad, ja tev klājas slikti un dzīvē ir sarežģīts posms, tu ej pa dzīvi augsti paceltu galvu un turpini cīnīties par tām lietām, kam tu tici.

7. Tu nekad nekad nemainīsies tikai tāpēc, ka to grib kāds cits

Dzīvnieku pasaulē plēsēji vienmēr ir uzticīgi savai dabai, un to nespēj mainīt nekas. Tu esi tāds pats – kā viņi, jo esi pats par sevi un tev patīk tava daba Neviens un nekad nevar likt tev mainīties tikai tāpēc, ka viņš tā grib.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
51 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
46 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda