Kokteilis
Mīli

7 pazīmes tam, ka jūsu attiecībām ir beidzies derīguma termiņš0

Foto: Shutterstock

Vai tev dažreiz ir sajūta, ka attiecību “derīguma termiņš” tuvojas beigām? Tavs partneris tevi “ierāmē” – ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Tu šajās attiecībās nejūties vairs brīvi un saproti, ka ir kaut kas jāmaina, lai ne tu, ne tavs partneris tā nejustos.

Lūk, dažas pazīmes, ka ir laiks jūsu attiecībās kaut ko mainīt, jo tu attiecībās esi pāraugusi savu partneri:

1. Tu vēlies vairāk

Tu vienmēr alksti pēc kaut kā vairāk. Taču tavam partnerim nav tādu ambīciju un, iespējams, viņam nav pat nekādu mērķu. Taču tev nevajadzētu tāpēc aizmirst par saviem sapņiem viņa dēļ.

2. Tu vienmēr par visu maksā

Nav nekā briesmīga faktā, ka tu maksā par jums abiem, piemēram, ja tavam mīļotajam vīrietim ir grūtāks finansiāls periods. Un, protams, ka visās attiecībās eksistē tāds jēdziens kā ģimenes budžets. Tomēr, ja tavs vīrietis neveltī nekādas pūles, lai būtu finansiāli neatkarīgs, tas kļūst par lielu problēmu.

3. Tu jūties kā viņa mamma

Publicitātes foto

Bet tu nevari būt sava mīļotā vīrieša māte! Daži vīrieši vienkārši nevēlas pieaugt, un varbūt tavs partneris ir viens no viņiem. Tici, tev nav vajadzīgs šāds slogs!

4. Tu jūties “iestrēgusi” šajās attiecībās

Tavam partnerim ir jābūt tam cilvēkam, kurš palīdz tev attīstīties un sasniegt dzīvē vairāk. Taču, ja tavam mīļotajam vīrietim pašam nav nekādu plānu dzīvē, tad kā viņš var tevi iedvesmot?

5. Tu jūties tā, ka attiecībās visu dari tikai tu

Ja tavs partneris tevi neatbalsta morāli, viņš tevi neiedvesmo, ja tu nevari ar viņu aprunāties par lietām, kas tev ir svarīgas, ja attiecībās visus lēmumus pieņem tikai tu, tās vairs nav divu cilvēku attiecības. Un jau sen.

6. Tava intuīcija saka, ka ir laiks doties uz priekšu

Foto: Pixabay

Tava iekšējā balss ir tavs labākais draugs. Tev ir jāpieņem lēmums. Ja tu jūties tā, ka ir laiks doties tālāk un izbeigt šīs attiecības, ieklausies savā intuīcijā, tā nekad nemelo.

7. Tavi draugi un radi apstiprina tavas aizdomas

Viņi tevi labi pazīst. Viņi uz šo situāciju var paraudzīties no malas. Kad tu sevi mierini, tu centies atrast visu to labo, kas joprojām ir jūtu attiecībās, taču viņi spēj sniegt neatkarīgu viedokli. Protams, tev nevajadzētu attiecības pārtraukt tikai tāpēc, ka tavai draudzenei vai mammai šķiet, ka šis vīrietis tev nav piemērots. Taču, ja viņas tikai apstiprina to, ko tu baidies atzīt pati sev, nešaubies ne mirkli!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv