Sākumā visiem pāriem viss ir labi. Bet pēc tam – viss var mainīties. Ir dažas pazīmes, pēc kurām iespējams noteikti, ka vīrietis (vai sieviete) sāk attālināties no jums. Dažkārt dažādus uzvedības modeļus nav nemaz tik viegli saprast. Pasargājiet sevi un iemācieties atpazīt šīs 7 pazīmes, ka jūsu attiecības ir uz izjukšanas robežas.

1. Viņš par tevi vairs nedomā seksa laikā

Tu esi pārtstājusi būt viņam svarīga, viņš gluži vienkārši izpilda savu “mīļotā vīrieša (vai sievietes) pienākumu” vai arī vēlas apmierināt savas vajadzīgas – par tevi vairs nedomājot.

2. Vienaldzība

Tu jūti, ka kaut kas nav vairs kā agrāk. Viņš savā attieksmē ir kļuvis… nekāds. Viņš neizrāda nekādu interesi par tevi, par taviem daugiem, par tavu ģimeni un par to, kā tev šodien klājās. Tas ir gluži nepieņemami partnerattiecībās!

Foto: Pexels.com
Foto: Pexels.com

3. Ne zvanu, ne ziņu

Atceries, bija laiks, kad jūs viens otram rakstījāt “Labrīt” vai “Saldus sapņus”. Šīs dienas ir pagājušas. Tagad tu burtiski lūdzies, lai viņš kaut reizi tev kaut ko uzrakstītu īsziņā. Bet tas nenotiek.

4. Problēmu nerisināšana

Tagad jums abiem kopā ir daudz vairāk slikto dienu, nekā labo. ŠĶiet, ka ikviens strīds var jūs “izmētāt” pa stūriem, un ar to arī viss beidzas. Tā vietā, lai jūs risinātu attiecības, partneris vienkārši noslēdzas. Jūs vairs neapspriežat to, kas jūs satrauc, un viņam ir vienalga, kā beigsies jūsu strīds.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

5. Tevis vairs nav viņa nākotnē

Iespējams, jums bija kopīgi plāni, bet tagad viņš par nākotni runā tikai “es” vārdā. Iespējams, tavs partneris vairs nesaskata tevi kā daļu no savas dzīves un nav pat drošs, ka redz tevi sev blakus.

6. Viņš ir viegli aizkaitināms

Viss, ko tu dari, viņu kaitina. Iespējams, viņam ir nepieciešams vairāk privātās telpas, taču visbiežāk aizkaitinātība ir galvenā pazīme, ka tu viņam vairs pat nepatīc.

Foto: Pexels.com
Foto: Pexels.com

7. Ardievas labestība

Tu no viņa vairs nedzirdi komplimentus un viņš ir sācis tevi kritizēt. Viņš tev norāda, ko tu nedari vai neproti darīt, kaut agrāk nekad to nebija darījis. Viņš “piekasās” sīkumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.