Seksa trūkums attiecībās, izrādās, ietekmē ne vien savstarpējās attiecības ar vīrieti, bet arī sievietes pašsajūtu, uzvedību un veselības stāvokli. Izrādās, ka pat pēc ārējā izskata ir iespējams noteikt, vai sievietei ir pietiekoši kvalitatīvas un regulāras intīmās attiecības. Ja viņai ir seksa deficīts, viņa ir viegli aizkaitināma, viņa biežāk slimo un viņai nebūt nav izskats, par ko varētu teikt “starojošs”.

Noskaidrosim, kas notiek ar sievietes organismu, pašsajūtu un ķermeni seksa trūkuma rezultātā:

1. Bezmiegs

Seksa laikā izstrādājas tāds hormons kā oksitocīns. Tas ir dabas dots “nomierinātājs”, kas saved kārtībā mūsu nervus, atslābina un palīdz ātrāk aizmigt.

2. Problemātiska āda

Ātrāk parādās grumbiņas, noguris sejas ādas tonis, zūd ādas elastība šīs ir tikai dažas no lietām, ko izraisa seksa trūkums. Progesterons, kas izdalās organismā seksa laikā, palīdz cīnīties ar novecošanos un iekaisumiem.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

3. Zems pašnovērtējums

Šķiet, ka šis ir viens no galvenajiem un visnepatīkamākajiem faktiem. Ja sievietei ilgu laiku nav intīmo attiecību, viņa sāk šaubīties pati par sevi, viņai uzrodas dažādi kompleksi un viņa sevī sāk meklēt trūkumus. Vīrietis, kas mīl un iekāro sievieti, liek viņai justies iekārotai, skaistai, iedvesmo viņu un liek lidot!

4. Galvassāpes un diskomforts

Patiesībā galvassāpes nav iemesls, lai no seksa atteiktos, kā domā vairums sieviešu, gluži otrādi – tas ir iemesls, lai ar to nodarbotos. Hormoni oksitocīns un estrogēns palīdz cīnīties ar galvassāpēm, un jo regulārākas būs intīmās attiecības, jo retāk jūs izjutīsiet galvassāpes.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

5. Garastāvokļa svārstības un depresija

Laimes hormona endofrīna trūkums organismā, kas izdalās seksa laikā, noved pie tādām nopietnām problēmām kā krasas un negaidītas garastāvokļa maiņas un pat depresija. Uzreiz pēc orgasma sieviete jūtās daudz, daudz atbrīvotāka. Bet pastāvīga neapmierinātība ar dzīvi, kā labi zinām, ir vecmeitas raksturojoša īpašība.

6. Pazemināta imunitāte

Novājināts organisms, kā zināms, ir ļoti uzņēmīgs pret dažādām slimībām, tajā skaitā pret sieviešu vaginālo saslimšanu, ko sauc par piena sēni. Seksa trūkums izraisa regulāras specifiskas vaginālās slimības, kā arī biežas saaukstēšanās – tas nozīmē, ka sievietes organisms ir novājināts un ļoti uzņēmīgs pret baciļiem.

Foto: pexels
Foto: pexels

7. Problēmas ar lieko svaru

Atcerieties, ka sekss ir arī aktīvas kustības! Ne velti dietologi, seksologi un citi ārsti iesaka nodarboties ar seksu un reizēm pat iesaka to darīt treniņu vietā. Tā sacīt, šādā veidā ir iespējams apvienot lietderīgo ar patīkamo. Ir iespējams tikt vaļā no dažiem liekajiem kilogramiem un uzturēt sevi tonusā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem