Kokteilis
Mīli

7 pazīmes, kas pierāda: viņš ir kopā ar tevi tikai tāpēc, ka nevēlas būt viens0

Foto: pixabay

Dažreiz, neraugoties uz to, ka vīrietis, iespējams, ir pat atzinies tev mīlestībā, tu viņam līdz galam netici. Varbūt tāpēc, ka viņa vārdi nesakrīt ar darbiem? Dažreiz, kad mēs iemīlamies, kādu laiku dzīvojam tādā kā eiforijā, ķīmiskie savienojumi mūsu prātos un ķermeņos neļauj mums skaidri spriest.

Taču patiesībā katrs ir pelnījis sev blakus tādu cilvēku, kas viņu mīl un ciena. Nevajadzētu sevi mānīt, tā liedzot sev satikt īstu laimi. Ja tu patiešām jūti, ka tava vīrieša emocijās ir kaut kas neīsts, neupurē sevi šādām attiecībām. Jo, iespējams, viņš ar tevi ir kopā tikai tāpēc, ka viņš negrib būt viens. Nevis tāpēc, ka vēlas šīs attiecības.

Šīs ir 7 pazīmes, kas par to liecina:

1. Tu vienmēr esi tā, kas izrāda iniciatīvu

Parasti vīriešiem patīk “iekarošana”. Ja tu viņam būsi interesanta un aizaujoša, viņš veltīs pūles tam, lai iekarotu tevi. Viņš izdomās un atradīs veidu, kā tevi ieinteresēt, kā ar tevi kontaktēties. Jā, viņam būs tam nepieciešams laiks, lai saņemtos drosmi un veiktu pirmo soli, taču viņš to izdarīs, ja tu viņam patīc.
Savukārt, ja viņš gaidīs, ka tu viņam “skrien pakaļ” gluži kā kādai kinozvaigznei, raksti viņam īsziņas, zvani, sarunā tikšanos, diez vai viņš ir ieinteresēts tevi “iekarot”. Samierinies ar to.

2. Viņš necenšas iepazīt tevi labāk

Ja tu viņā izraisi interesi, viņš tev uzdos dažādus jautājumus, interesēsies par taviem hobijiem, sapņiem un ambīcijām. Savukārt, ja tā, kas uzdod šos jautājumus lielākoties esi tu un viņš tev neuzdod pat pretjautājumu, diez vai ir vērts uz viņu tērēt savu dārgo laiku.

3. Viņš pret tevi izturas kā pret “variantu”

Foto: Pixabay

Ja tu vienmēr pielāgo savu dienu, lai tu varētu izbrīvēties uz randiņu ar viņu, nevis viņš, tātad, tu viņam esi kā viens no “variantiem”. Tev nav tam jāpiekrīt!

4. Viņš bieži izturas vienaldzīgi

Ja tev saka to priekšā intuīcija, uzticies savām sajūtām. Ja tu patiešām būtu viņam interesanta, viņš neizturētos vienaldzīgi. Viņš veltītu pūles tam, lai tu zinātu vai kaut vai tikai nojaustu, ka tu viņam interesē.

5. Viņš neizpauž savas emocijas

Jā, protams, vīrieši emocijas izpauž daudz pieticīgāk un retāk, nekā sievietes un tomēr, ja viņam patīk kāda sieviete, viņš nav spējīgs visas emocijas noturēt sevī. Ja viņš ir pārliecināts par savām jūtām pret tevi, viņš tev ļaus to saprast, nemaz nešaubies.

6. Viņš neiesaista tevi savā dzīvē

Foto: Pexels

Protams, ka attiecību sākumā tas ir normāli. Taču, ja jums ir attiecības jau kādu laiku, bet tu joprojām nepazīsti ne viņa draugus, ne radiniekus, tas ir dīvaini. Iespējams, viņš nav pārliecināts par to, ka attiecības ar tevi būs ilgstošas.

7. Viņš domā tikai par savām vajadzībām

Ja viņš vienmēr domā tikai par sevi, piemēram, seksā, tad pajautā sev: kāpēc man vispār ir jāveltī laiks viņam? Ja viņš savas intereses vienmēr izvirza pirmajā vietā, bet tu vienmēr esi tā, kas piekāpjas, tev tas patiešām ir vajadzīgs? Aizdomājies! Jebkurš cilvēks ir pelnījis mīlošu partneri, kas rūpējas par viņu un vēlas darīt otru laimīgu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
6 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
15 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
7 stundas