Kokteilis
Mīli

7 pazīmes, ka esi saticis savu ideālo sievieti0

Foto: pixabay

Noteikti rodas jautājums, kas tad īsti padara sievieti par ideālu? Vai tās ir sievietes, kas bez liekas piepūles liek vīrieša sirdij pukstēt straujāk, vai varbūt  spēcīgas un neatkarīgas?

Diemžēl vīrieši šādas sievietes bieži izmanto, tieši viņu labestības un patiesuma dēļ. Jāatzīst, ka šīm sievietēm patiesības mērs nav bezgalīgs un kad viņas nolemj vīrieti pamest, zaudētājs,  protams, ir vīrietis.

Ja esi saticis savu lielisko sievieti, tad pārliecinies, ka dari visu, lai viņu nezaudētu. Neliec viņai justies slikti, tā vietā uzlādē viņu ar pozitīvām emocijām un liec justies īpašai. Novērtē to, ko viņa tev sniedz, jo tad tev blakus būs spēcīga, skaista un neatkarīga sieviete, kas būs gatava kopā ar tevi risināt jebkuru dzīves situāciju.

Lūk, 7 pazīmes, kas liecina, ka esi atradis savu ideālo sievieti:

1. Viņa saprot tevi no pusvārda

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Jebkurās attiecībās ir svarīga jūtu ķīmija. Protams, katram no mums ir savas labās un sliktās īpašības, galvenais, lai esot attiecībās, šīs īpašības viens otru papildina. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai vīrieši novērtē sievieti, kura ir spējīga radīt šo jūtu ķīmiju un mīļoto vīrieti ikdienā papildināt.

2. Jūs domājat vienādi

Vēl viens lielisks rādītājs, ka esi saticis savu lielisko sievieti un jums būs ilgstošas attiecības, ir tas, ka spējat domāt līdzīgi. Ja tava partnere spēj sajust to, ko domā vai kā tu jūties, tas nozīmē, ka viņa zina, kā tevi padarīt laimīgu.

3. Jūsu mīlestība ir abpusēja

Jūs nekad neko neesat uzspieduši viens otram, cenšoties paātrināt vai palēnināt attiecību gaitu. Jūs abi intuitīvi zināt, kā vienam otru mīlēt un kāds temps jums nepieciešams, lai jūsu attiecības attīstītos.

4. Viņa prot tevi sasmīdināt

Foto: Unsplash

Smiekli attiecības uzlabo. Galu galā dzīves mērķis ir būt laimīgam. Tātad, kas var būt labāks, kā ikdienā būt kopā ar sievieti, kas spēj radīt prieku un smieklus tavā dzīvē? Ja tev ir attiecības ar šādu sievieti, tad neuztver to kā pašsaprotamu!

5. Viņa tevi ciena

Cieņa ir visu attiecību pamats, neatkarīgi no tā, vai tās ir romantiskas vai nē. Ja tava partnere spēj tevi cienīt tik, cik tu esi to pelnījis, tas viennozīmīgi liecina par to, ka esi saticis savu lielisko sievieti.

6. Viņa liek tev izvirzīt prioritātes

Foto: Unsplash

Viņai piemīt šī burvestība un viņa ir spējīga likt tev justies tā, kā tu nekad līdz šim vēl nebiji juties. Viņa ir pamudinājusi tevi pārdomāt savas dzīves vērtības un kvalitātes. Galu galā, viņa ir liela daļa no tavas dzīves un tu nespēj vairs iedomāties ikdienu bez viņas.

7. Jums ir kopīgi plāni

Jums abiem ir kopīgs un pozitīvs redzējums par nākotni un jūs nebaidāties par tiem runāt. Galvenais, ka jūs spējat redzēt nākotni kopā un nejūtaties par to satraukti.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
28 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
24 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
16 minūtes