Kokteilis
Mīli

7 patiesi iemesli, kāpēc tu neesi laimīga attiecībās ar mīļoto0

Foto: Shutterstock

Diemžēl ir jāatzīst, ka ne vienmēr attiecības ir laimīgas. Tas, ja esi attiecībās ar vīrieti, nenozīmē, ka šīs attiecības būs ilgtermiņā, ka tās būs laimīgas un produktīvas. Lai attiecības būtu laimīgas, mīlošas un īpašas, par tām ir jāgādā, un tās ir jākopj. Turklāt, bieži kāds no attiecību partneriem gluži vienkārši nemāk rūpēties par mīļoto un gādāt par to, lai attiecības nudien būtu laimīgas.

Ja tomēr esi iestrēgusi nelaimīgās attiecībās, taču vēlies vērst situāciju par labu, tev ir jāsaprot, vai attiecību izbeigšana ir risinājums. Dažkārt patiesībā ir jāspēj paskatīties spogulī un ieraudzīt to, ka tieši tava stūrgalvība un egoisms ir iemesls tam, kāpēc jūties nelaimīga attiecībās. Lūk, esam apkopojuši 10 acīmredzamus iemeslus, kas tev varētu likt justies nelaimīgai attiecībās.

1. Tu uztver šīs attiecības par pašsaprotamām. Esot attiecībās ar kādu, tev jāsaprot, ka nekas no tā nav pašsaprotams. Tu esi izvēlējies būt ar cilvēku tāpēc, ka viņu mīli un uzskati par īpašu. Un tev jāspēj šīs sajūtas saglabāt visas dzīves laikā. Diemžēl ilgtermiņa attiecībās partneri regulāri ieslīgst rutīnā, nenovērtējot viens otru – šis ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kāpēc attiecībās vari justies nelaimīga.

Foto: Shutterstock

2. Tu piekop beznosacījuma draugu attiecības. Konstatējot, ka jūsu attiecības vairāk atbilst statusam – beznosacījumu draugi, tad visticamāk tu vēlies attiecības, taču nevēlies uzņemties atbildību par tām. Tev ir bail būt nopietnās attiecībās, jo visticamāk neesi tām gatava. Iespējams, tu vienkārši neesi kopā ar savu īsto. Un tas tevi dara nelaimīgu.

3. Tu esi patmīlīga egoiste. Tu nekad attiecībās nebūsi laimīga, ja nespēsi pārkāpt pāri savam ego. Ja tu vēlies būt laimīgās attiecībās, tev jāspēj mīlēt un jāļauj mīlēt sevi.

4. Tu esi garlaicīga. Ja vēlies, lai tavas attiecības ir piesātinātas un emocionālas, tev jādažādo savas intereses un kaislības. Tev jāpilnveido sava personība. Esot attiecībās, tu nedrīksti iestrēgt vienā konkrētā posmā. Jums abiem regulāri jāpilnveido kā sevi, tā attiecības.

Foto: Shutterstock

5. Jūs esat iestrēguši tehnoloģiju laikmetā. Šī iemesla dēļ visticamāk jūs attiecībās viens pret otru esat kļuvuši bezpersoniski. Jūsu dzīve strauji aizrit mobilo telefonu un datora ekrānu priekšā. Jūs pastāvīgi darbojaties virtuālajā pasaulē, bet reālajā pasaulē kļūstat sveši viens otram. Tu nebūsi laimīga attiecībās, ja nespēsi izdzīvot tieši šo brīdi, esot kopā ar mīļoto partneri.

6. Tu domā tikai par sevi. Attiecībās ir divi cilvēki, tāpēc šķiet tikai negodīgi, ja esot attiecībās domāsi tikai par sevi. Ir jāiemācās pieņemt mirklis, kurā dzīvo un novērtēt to, kas tev ir. Iemācies pateikt paldies par to, ko tavā labā dara mīļotais. Esot attiecībās, ir jāuzņemas atbildība arī par mīļoto un jāiemācās domāt kopīgi, sasniegt mērķus kopīgi un piedzīvot mirkļus kopā. Tikai tādā veidā iespējams veidot laimīgas attiecības.

Foto: Shutterstock

7. Jūs nespējat veidot dialogu. Komunikācija ir viens no svarīgākajiem attiecību pamatelementiem. Laimīgu attiecību pamatā ir piesātinātas un aizrautīgas sarunas, kurās spējat iepazīt viens otru un uzzināt daudz jauna. Šīs sarunas lielā mērā veido arī jūsu intīmās attiecības, jo spēja komunicēt ļauj jums izzināt vienam otra vēlmes un vajadzības. Ja jūs nespējat veidot savstarpēju sarunu, jūs vienkārši nebūsiet laimīgi, jo tā arī nespēsiet viens otru iepazīt.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
42 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
5 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
20 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas