Kokteilis
Mīli

7 patiesi iemesli, kāpēc sievietes pārstāj ticēt mīlestībai0

Foto: Shutterstock

Viņa ir īpaša sieviete. Turklāt viņa ir pavisam citāda. Šādu sievieti tu vēl neesi savā dzīvē saticis. Šī sieviete lieliski zina, ko vēlas no dzīves un attiecībām. Vēl jo vairāk, viņa nebaidās sasniegt savus mērķus. Viņa ir izveicīga, apzinās savu vērtību un nekad neļaus sevi noniecināt vai novērtēt zemāk par to, ko viņa patiesībā ir pelnījusi.

Pirmo reizi ieraugot šo sievieti, tu varētu domāt, ka viņa ir neiedomājami auksta, augstprātīga un neiejūtīga. Tev noteikti varētu šķist, ka viņa ir nelokāma savos uzskatos, un viņa nespēj komunicēt ar apkārtējiem. Jāatzīst, ka tas visnotaļ ir maldinošs pirmais iespaids, jo šīs sievietes emocionālā pasaule ir krietni bagātāka nekā tev varētu šķist.

Šī sieviete agrāk bija iemīlējusies, taču šī mīlestība izrādījās neveiksmīga, nodevīga un sāpināja viņu līdz sirds dziļumiem. Viņa apdedzinājās, un viņi ar to bija gana. Viņa vienkārši vairs neļauj sev iemīlēties. Lūk, esam apkopojuši pāris iemeslu, kāpēc sievietes pārstāj ticēt īstai mīlestībai.

Foto: Shutterstock

1. Viņa tika sāpināta. Ja sieviete pagātnē piedzīvojusi nodevību un neveiksmīgu mīlestību, viņa visticamāk ir sapratusi, ka rūpes un ieguldītais laiks kā attiecībās tā mīlestībā vienkārši neatmaksājas. Tieši tāpēc viņa ir sapratusi, ka ir nogurusi no sāpēm un vairs nevēlas piedzīvot mīlestības radītas sirdssāpes.

2. Viņa ir sarežģīta būtne. Sieviete ar sarežģītu personību un raksturu uzskata, ka viņas ekscentriskums ir viņas lielākais vājums. Tieši šī iemesla dēļ viņa vienkārši vairs netic, pat nepieļauj domu, ka kāds viņu varētu mīlēt pa īstam.

3. Viņa ir stipra un neatkarīga. Šāda sieviete sevi ir pārliecinājusi, ka viņai nav jābūt attiecībās, lai atrastu laimi. Viņa zina, ka nevajag būt kopā ar vīrieti, lai dzīvē gūtu panākumus. Turklāt, viņa ir pašpārliecināta un apzinās, ka dzīvē stabili stāv pati uz savām kājām.

4. Viņa nesamierināsies ar viduvējību. Un viņa to nevēlas pieņemt nekādā ziņā. Šī sieviete prasa no sevis maksimumu, jo apzinās, ka no vīrieša nav jēgas neko prasīt to, ko viņš nav spējīgs dot. Šādai sievietei ir svarīgi dzīves standarti, un tas nozīmē, ka viņa darīs visu, lai viņas dzīve atbilstu šiem augstajiem standartiem. Šī sieviete noteikti nemetīsies pie vīrieša, kurš būs spējīgs sniegt tikai emocionālu mīlestību. Viņai ir svarīgas arī materiālas vērtības un luksusa dzīves kvalitāte.

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

5. Viņas dvēsele ir veca. Viņa ietilpst to cilvēku kategorijā, kura nevēlas nekādas saistības ar vīrieti. Viņa labprāt aizies uz randiņu tikai tāpēc, lai izbaudītu gardu maltīti un malkotu vīnu. Vīrietis, kurš ar šādu sievieti vēlēsies satikties, viņam nāksies ieguldīt zināmas pūles, lai apmierinātu viņas ambīcijas un vēlmes. Šādai sievietei ar klasisku restorānu un rožu pušķi būs par maz.

6. Viņa tic mūžīgai mīlestībai. Šī sieviete tic ilgtermiņa attiecībām un mūžīgai mīlestībai. Turklāt viņa ir ļoti kaislīga. Taču, jāatzīst, ka šī sieviete apzinās dzīves realitāti, un, ja nav pārliecināta par vīrieti, tad labāk izvēlēsies palikt viena nekā tērēt laiku īstermiņa attiecībām.

7. Viņa labāk ir vientuļa, nekā iestigusi attiecībās, kas viņai riebjas. Šī sieviete attiecībās nekad nepieļaus strīdus, pazemojumus un aizvainojumus. Tieši tāpēc, viņa labprātāk ir viena, nekā ir kopā ar kādu, kas padara viņu nelaimīgu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv