Vīrieši attiecībās vadās pēc instinktiem un vēlmēm piedzīvot ko jaunu, taču sieviete izjūt vīrieša neapmierinātību, noslēpumainību un neveiksmes. Tāpēc sievietes gluži vienkārši impulsīvi un spontāni mēdz piekrāpt savus vīriešus. Turklāt sievietes apzinās, ka izvēloties piekrāpt savus partnerus, viņas pakļauj attiecības izjukšanas riskam, taču šis iemesls viņas nebūt neattur no sānsoļa izdarīšanas.

1.Sieviete ar zemu pašvērtējumu

Ja sievietei ir zems pašvērtējums, viņa vēlēsies izjust daudz mīlestības, uzmanības, komplimentu un cita veida apliecinājumus, kas motivēs viņai celt savu pašvērtējumu. Diemžēl ne vienmēr vīrieši apzinās, ka viņi velta par maz uzmanības savai mīļotajai sievietei. Šī iemesla dēļ, sieviete ir gatava spert sānsoli, un ļaut citam vīrietim viņai sniegt visas šīs burvīgās sajūtas.

2. Sieviete vēlas atriebties

Foto: Shutterstock

Iespējams vīrietis ir sievieti ļoti aizvainojis, vai sāpinājis fiziski, varbūt arī piekrāpis. Tā rezultātā viņai dzimst doma par atriebību. Bieži vien vēloties vīrietim atriebties, sieviete sper sānsoli un kļūst neuzticīga.

3. Viņa attiecībās jūtas vientuļa un nenovērtēta

Emocionālas intimitātes trūkums attiecībās var raisīt sievietē vēlmi kļūt neuzticīgai. Ja viņa šo emocionālo tuvību nespēj rast ar savu partneri, viņa to meklēs ar kādu citu.

4. Viņa nav apmierināta ar jūsu intīmajām attiecībām

Varbūt tu nedari to, ko viņa vēlas. Vai varbūt tu nemaz nezini, ko viņa no tevis sagaida guļamistabā. Lai arī pastāv uzskats, ka vīrieši ir tie, kuriem ir ļoti svarīgas seksuālās attiecības, patiesībā ir otrādi. Sieviete cieš, ja viņas vīrietis ir egoists un domā tikai par savas baudas gūšanu. Arī viņa vēlas gūt baudas un kaisles pilnus mirkļus.

5. Viņa jūtas garlaikota

Jā, pilnīgi precīzi, viņai jūsu attiecības palikušas garlaicīgas. Galvenokārt tāpēc, ka jūsu uzskati ir krasi atšķirīgi un jūs savstarpēji nespējat rast kompromisus, kas vienmēr beidzas ar skaļiem strīdiem. Sieviete pēc savas būtības vienmēr vēlēsies izbaudīt ko aizraujošu, ko jaunu un iedvesmojošu. Taču, ja viņa to nespēs baudīt kopā ar savu mīļoto cilvēku, viņa to baudīs ar kādu citu, kas viņai spēs sniegt šīs sajūtas.

6. Intimitātes trūkums attiecībās

Foto: Shutterstock

Šeit runa ir par emocionālo intimitāti nevis fizisko. Katras darba dienas beigās ikviens cilvēks vēlas atgriezties pie sava mīļotā partnera un ļauties patiesi emocionāli intīmiem mirkļiem kopā. Vai tās ir sarunas, apskāvieni vai skūpsti. Pat vienkārša būšana viens otram blakus, izjūtot maigumu un rūpes. Diemžēl ja sieviete šīs sajūtas neizjūt, agri vai vēlu viņas šīs sajūtas meklēs citur. Katra sieviete, tāpat kā vīrietis, vēlas tikt novērtēta, cienīta un atbalstīta.

7. Sociālās dzīves trūkums

Iespējams, viņa attiecībās ar tevi jūtas tik nomākta un ierobežota, ka viņai vienkārši nav sociālās dzīves ārpus jūsu attiecībām. Šis emocionālais spiediens var mudināt viņu spert sānsoli, jo viņa vienkārši ienīst nīkšanu mājās un tikt ierobežota četrās sienās ar partneri. Katrai sievietei ir draudzenes, kolēģi un ģimene, turklāt katra sieviete vēlēsies izbaudīt mazliet mākslas, kultūras, skaistuma un jautrības. Turklāt nav svarīgi vai tas notiek kopā ar mīļoto cilvēku vai nē, svarīgi ir, ka viņai ir šī sociālā dzīve.