Kokteilis
Mīli

7 patiesi iemesli, kāpēc lieliskas sievietes bieži ir vientuļas0

Foto: Pexels

Satriecoša sieviete, taču viņai nav mīļotā vīrieša. Šādas sievietes mūsdienās kļūst aizvien vairāk. Jāatzīst, ka viņas visbiežāk ir gudras, burvīgas, pievilcīgas, turklāt pat ļoti veiksmīgas dažādos dzīves aspektos. Un tomēr viņas ir brīvas! Rodas jautājums, kāpēc? Viņas pašas uzskata, ka būtu lielisks ķēriens teju vai katram sevis cienošam vīrietim, vēl jo vairāk – viņas taču varētu būt lieliskas sievas!

Parasti vīrieši ir gatavi krist uz ceļiem šādu sieviešu priekšā, dāvāt viņām ziedus un izpildīt jebkuru viņu iegribu. Un tomēr, viņas vēl aizvien ir brīvo sieviešu statusā.

Jāatzīst, ka gudras un pievilcīgas sievietes bieži gluži vienkārši nevēlas tērēt savu laiku un enerģiju saistībām, kurās viņas nejūtas ērti. Galu galā, viņas ir personība un pašvērtējums viņām nozīmē daudz vairāk nekā attiecību statuss.

Lūk, daži reāli iemesli, kāpēc gudras un inteliģentas sievietes izvēlas būt vienas un neatkarīgas:

1. Viņai ir neiedomājami augsti standarti

Foto: Shutterstock

Iespējams, viņa nav attiecībās, jo vienkārši vēl nav satikusi savu īsto partneri. Viņa apzinās savas vērtības un viņai ir augsts pašvērtējums. Viņa skaidri zina, ko viņa sagaida no partnera, tāpēc viņa neuzsāks attiecībās ar kuru katru. Viņa gaida īsto un vienīgo.

2. Viņa savā dzīvē jūtas pilnīga un piepildīta

Viņai nav nepieciešams iesaistīties attiecībās, lai izjustu laimes un piepildījuma sajūtu. Viņa šo sajūtu jau ir atradusi savā dzīvē, veltījot sevi darbam, hobijam, draugiem. Turklāt viņa mīl pati sevi un neizjūt nepieciešamību saistīties ar kādu nopietnās attiecībās.

3. Viņai nepatīk attiecību strīdi un skandāli

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Dažkārt attiecības spēj stindzināt nervus, īpaši brīžos, ja rodas domstarpības un cilvēki nespēj savstarpēji komunicēt. Rezultātā tie bieži ir skandāli, drāma, domstarpības, pat apvainojumi un aizvainojumi. Patiesībā šādām sievietēm ir alerģija pret drāmām. Viņa nevēlas neko tādu piedzīvot, tāpēc arī neiesaistās attiecībās ar partneri, par kuru nejūtas pilnīgi pārliecināta.

4. Viņa izvēlas ieguldīt citos dzīves aspektos

Šajā pasaulē patiesībā iespējams sasniegt daudz augstākas virsotnes un mērķus, tāpēc ir muļķīgi par augstāko mērķi dzīvē izvirzīt attiecību statusu. Šādas sievietes zina, kā sevi realizēt citur.

5. Viņa izvēlas kļūt par stipru princesi bez prinča

Jau gadsimtiem ilgi sievietes dzīvo ar domu, ka viņas ir princeses, kas gaida savus īstos un ideālos prinčus. Bet šīs sievietes tādas nav. Viņa zina, kas viņa ir. Viņa apzinās, ka ir neatkarīga un spēcīga sieviete, neatkarīgi no tā vai viņa ir kopā ar princi, vai nē.

6. Viņa vēlas būt prioritāte

Foto: Shutterstock

Esot attiecībās, viņa vēlēsies būt vīrieša prioritāte. Viņa ir tāda sieviete, kas nekad nepieļaus, ka viņa paliek otrajā plānā. Turklāt, ja vīrietis viņai nebūs to spējīgs sniegt, ja viņa darbs, draugi, ģimene vai hobijs būs svarīgāki par mīļoto sievieti, viņa to necietīs.

7. Vīrieši baidās no viņas personības

Foto: Shutterstock.com

Šīs sievietes ir unikālas, pārsteidzošas un inteliģentas. Tieši šo īpašību kopums patiesībā vīriešus biedē. Viņa ir sieviete, kas ar savu vizuālo tēlu un personību liks vīrietim justies tā, it kā viņš nebūtu pietiekoši labs viņai (kaut, protams, tās bieži vien ir tikai vīriešu pašu iedomas).

LA.lv