Kokteilis
Mīli

7 pārsteidzoši fakti par sievietes intīmāko ķermeņa vietu0

Foto: Pexels

Tas ir mazs trijstūrītis, kas bieži vien gandrīz nemaz nav redzams no ārpuses, bet patiesībā ir orgāns, kas iekšēji izmērā var sasniegt pat 13 centimetrus! Tas ir tas pats maģiskais trijstūrītis, kas sievietes ķermenī ir radīts tikai ar vienu mērķi – nodrošināt viņai galvu reibinošu baudu.

1. Tas ir ļoti jutīgs

Klitors ir veidots no aptuveni 8000 jutīgiem nervu galiņiem. Lai labāk izprastu atšķirību, piemēram, vīrieša dzimumloceklī ir uz pusi mazāk – 4000 nervu galiņu. Orgasma laikā klitors izraisa sajūtas, kas iedarbojas kopumā uz 15 000 nervu galiņiem.

2. Klitors aug sievietes dzīves laikā

Sievietes dzīves laikā klitors aug un tas notiek līdz ar hormonālajām pārmaiņām sievietes organismā. Kad meitene sāk nobriest kā sieviete, arī klitors sāk augt. Laikā, kad var uzskatīt, ka meitene ir pilnīgi attīstījusies un kļuvusi par sievieti, klitora izmērs būs pieaudzis vidēji par 1,8 reizēm.

3. Tāpat kā dzimumloceklis tas spēj mainīt izmēru

Jā, tieši tāpat kā vīrieša dzimumloceklis, arī klitors uzbudinājuma stāvoklī palielinās, vienīgi tas nav redzams ārēji. Šis efekts, protams, ir ļoti izteikts pie orālās baudas, mazāk – pie klasikā dzimumakta.

4. To var stimulēt no iekšpuses

Jā, tieši tā – ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses. Netiešā klitora stimulācija no iekšpuses notiek dzimumakta laikā, tāpēc dažkārt sievietes pašas jauc klitorālo orgasmu ar vaginālo.

5. Maģiskais G punkts var būt daļa no klitora

Kādā no nesenajiem medicīniskajiem pētījumiem apstiprinājās, kā vagīna reaģē uz dzimumlocekļa iekļūšanu makstī. Kā izrādās, tā burtiski cenšas “palīdzēt” loceklim nokļūt tuvāk klitoram, kas, savukārt, nodrošina sievietei lielāku baudu.

6. Tie ir ļoti dažādi

Klitora izskats un izmērs var būt ļoti dažāds: vienai sievietei tas var būt labi redzams, kādai citai – gandrīz nemaz, tas var atšķirties pēc formas un izmēra. Tieši tāpat atšķiras arī to sajūtas: vienām sievietēm patiks uzstājīgāki pieskārieni, citām – tik tikko manāmi. Kas ir pats svarīgākais – katrs klitors ir unikāls!

7. Vienīgā tā nozīme ir bauda

Sievietes ķermenī ir daudz erogēno zonu, taču daudzas no tām, kā izrādās, tādas ir kļuvušas “nejauši”. Taču tikai ne klitors. Patiesībā tā ir vienīgā vieta sievietes ķermenī, kas ir radīta tikai vienam mērķim – baudai. Tam nav nekādu citu funkciju un nozīmes, tikai un vienīgi galvu reibinoša bauda.

LA.lv