7 pārsteidzoši fakti par sieviešu orgasmu, kas izmainīs jūsu viedokli par sievietes seksualitāti. Labsajūta, ko sievietes izjūt seksa laikā vēl aizvien slēpj daudz noslēpumus, un daži no tiem ir īpaši iepriecinoši!

1. Ar gadiem orgasms kļūst aizvien labāks

Bieži vien ir pieņemts uzskatīts, ka jaunām sievietēm ir labāks sekss, taču, izrādās, tas ir maldīgs uzskats. Interesanti, ka ar katru gadu intīmo attiecību biežums un regularitāte sievietes dzīvē patiešām samazinās, taču seksa kvalitāte visbiežāk pieaug, kā rezultātā viņai ir sasniegt orgasmu. Ja 18 līdz 24 gadu vecumā, saskaņā ar pētījumu datiem, labsajūtu intīmo attiecību laikā sasniedz aptuveni 61% sieviešu, tad pēc 30 gadu vecuma – 65%, bet vecumā no 40 līdz 55 gadu vecumam – jau 70% sieviešu.

2. Prezervatīvi netraucē baudai!

Mītu, ka sievietei tuvības laikā, ja vīrietis izmanto prezervatīvu, ir grūtāk sasniegt orgasmu, visdrīzāk ir izgudrojuši paši vīrieši. Prezervatīva esamība vai neesamība nekādā veidā neietekmē sievietes spēju izjust seksuālo baudu. Orgasmam patiesībā nav nekā kopīga ar tādiem “ārējiem” apstākļiem kā prezervatīvs, jo to izraisa hormonu straujš pieaugums organismā.

3. Orgasms mazina sāpes

Tāpat zinātnieki pētījumos ieguvuši pierādījumus, ka hormoni, kas neizmērojamā skaitā pieaug sievietes organismā baudas brīdī, spēj ievērojami samazināt jebkuru sāpju sajūtu, ieskaitot artrītu, pēcoperāciju sāpes un pat sāpes dzemdību laikā.

4. Jo vairāk, jo labāk?

Tiek apgalvots, ka visspilgtāko baudu sieviete izjūt tad, kad tiek stimulētas vairākas erogēnās zonas vienlaikus. Zināms, ka sieviete var izjust kā klitorālo, tā vaginālo orgasmu, bet labāks efekts sasniedzams tad, ja šīs abas zonas tiek stimulētas vienlaicīgi. Tāpat arī sievietēm bieži vien ir iespēja baudu izjust vieglāk, ja vienlaikus viņa tiek apmierināta orāli un vagināli. Lai to izdarītu, nav nepieciešami vairāki seksuālie partneri, tam lieliski noder dažādas seksa rotaļlietas.

5. Pārliecība par sevi – kvalitatīvas baudas atslēga

Pārliecība par sevi un savu seksualitāti padara seksu neaizmirstamu. Un sasniegt labsajūtu ir vienkāršāk, turklāt orgasms ir ļoti krāšņs.

6. Dažām sievietēm nepieciešams vairāk laika

Gadījumi, kad sieviete patiešām nevar izjust seksuālo baudu, kā likums, ir patiešām reti. Tas var būt saistīts ar psiholoģiskām traumām, seksuālo vardarbību vai fiziskām ķermeņa īpatnībām. Parasti sievietēm, kuras nekad nav izjutušas orgasmu, gluži vienkārši ir nepieciešams vairāk laika (20-30 minūtes). Bet vīrietim, kā zināms, šāds laika periods prasa diezgan lielu gribasspēku.

7. Vīrieši neatpazīst orgasmu

Kā izrādās, tikai retais vīrietis patiesībā spēj atpazīt partneres labsajūtu! Saskaņā ar pētījumiem, izrādās, ka 85% vīriešu bijuši pārliecināti, ka viņu partnerei ir bijis orgasms, taču realitātē tas noticis tikai 64% gadījumu.