Ne tikai Svētā Valentīna dienā, kad liela daļa sieviešu dodas romantiskās vakariņās vai uz randiņiem ir vērts izvēlēties spilgtu lūpu krāsu. Patiesībā to vajadzētu izvēlēties arī ikdienā!

Lūk, daži ļoti pārliecinoši iemesli, kā spilgtas krāsas lūpu krāsa var ietekmēt un uzlabot jebkuras sievietes dzīvi:

1. Paaugstinās pašapziņu. Pamēģini uzkrāsot sarkanas lūpas katru vakaru, kad kaut kur izej un padomā, kā tu jūties. Mēs varam saderēt, ka tava atbilde būs – brīnišķīgi! Tikai tāds nieks kā lūpu krāsa spēj darīt brīnumus.

2. Padarīs tevi izsmalcinātu. Tikai un vienīgi pareizi piemeklēts lūpu krāsas tonis tavu vizuālo izskatu var ļoti, ļoti mainīt. Spilgts tonis, kas piestāv tavai sejai un matu krāsai, padarīs tevi izsmalcinātu.
111
3. Jebkurai dzīves situācijai. Pavisam noteikti, ka tavā garderobē ir kādas džinsu bikses vai blūze, kas der teju katrai dzīves situācijai. Tieši tāpat var kalpot viena lūpu krāsa – ja tev tā piestāv, kombinē to dažādās dzīves situācijās un jūties lieliski.

4. Tu ģērbsies elegantāk. Gluži neviļus tu noliksi malā kedas un T-kreklu tajās reizēs, kad izvēlēsies uzkrāsot sarkanas lūpas. Tā vietā tu izvēlēsies elegantu kleitu, svārkus un, visticamāk, sievišķīgas augstpapēžu kurpes.
222

5. Tu sāksi pastiprināti rūpēties par sejas ādu. Nekas tā nevar sabojāt skaistu lūpu toni kā liela pumpa vai zili riņķi zem acīm. Tas tev nebūs pieņemami, tāpēc tu sāksi pastiprināti rūpēties par savu ādas veselību.

6. Spilgta lūpu krāsa piestāv jebkurai sievietei. Pilnīgi vienalga, vai tu valkā brilles vai esi konservatīva, vai gluži pretēji – izvēlies ļoti spilgtus un pamanāmus apģērbus – spilgta lūpu krāsa piestāv ikvienai sievietei. Svarīgi ir atrast tikai sev vispiemērotāko toni.
aaa

7. Esi gatava dzirdēt komplimentus! Un šis patiešām nav joks. Piemeklējot savai sejas ādai un matu krāsai piemērotu lūpu krāsu, cilvēki tev izteiks komplimentus. Neaizmirsti pateikt paldies.