Sievietes, kam daba devusi neliela izmēra krūtis bieži vien pārdzīvo par to un uzskata, ka neveiksmēs ar vīriešiem bieži tas ir viens no iemesliem, kāpēc neizveidojas tuvākas attiecības. Taču patiesībā sievietēm ar mazām krūtīm ir daudz priekšrocību un nav nekāda pamata tās “vainot” pie pašapziņas trūkuma vai attiecībām, kas nav izdevušās!

Lūk, 7 padomi sievietēm, kuras daba apveltījusi ar maza izmēra krūtīm – kā iemācīties sevi mīlēt!

1. Nemeklē “toties” iemeslus…

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Krūšu izmērs patiesībā nekādā veidā neietekmē sievietes pašapziņu! Ja tu domā, ka mazu krūšu dēļ tu neesi tik “pamanāma”, tu kļūdies! Un nekādā gadījumā nav jāmeklē “toties” iemesli un jāizrunā tādas frāzes kā “toties man ir skaistas acis” vai “toties es esmu gudra”. Jo šādas frāzes automātiski norāda uz to, ka tu kaut ko centies “kompensēt”.

2. Necenties vizuāli palielināt krūtis

Foto: Unsplash
Foto: Pixabay

Daudzas sievietes pieļauj kļūdas, cenšoties “nomaskēt” savu patieso krūšu izmēru – izvēloties “push-up” krūšturus vai lietojot ieliktnīšus, kas krūšu izmēram liek izskatīties kuplākam. Ticiet vai ne, bet tamlīdzīgas darbības nepalīdzēs jums justies labāk, bet tikai dziļāk ievilks pārliecībā, ka “ar lielākām krūtīm es justos laimīgāka”, kaut patiesībā tas ne tuvu tā nav.

3. Nejoko par šo tēmu!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Dažkārt jebkādi joki par cilvēka ārējo izskatu patiesībā ir aizardzības reakcija. Kad sieviete pati bez mitas joko par savu krūšu izmēru, apkārtējiem rodas jautājums: “Bet kas ar viņu nav kārtībā?”

4. Vīrieši nav roboti!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viena no maldīgākajām lietām, kam tic sievietes ar mazām krūtīm, ka jebkuram vīrietim daudz labāk par viņu, patīk sievietes ar kuplām krūtīm. Taču realitātē ir pavisam citādi: vīrieši ir dažādi! Vieniem patīk sportiska auguma sievietes ar maza izmēra krūtīm, bet citiem – sievišķīgas sievietes ar kuplām krūtīm. Paldies Dievam, vīrieši nav “roboti” un nav ieprogrammēti pēc vienas programmas.

6. Izvēlies apģērbu, kurā jūties labi

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Izvēloties apģērbu, centies iegādāties tikai tādas lietas, kurās tu jūties ērti. Liela kļūda ir izvēlēties tādu apģērbu, kas, tavuprāt, liks tev izskatīties pievilcīgākai, bet tu tajā nejutīsies labi. Viena no svarīgākajām lietām, lai apģērbs uz auguma izskatītos labi ir tas, lai tu tajā tikpat labi arī justos. Turklāt sievietēm ar lielām krūtīm apģērbu iegādāties ir daudz, daudz grūtāk, kā tām sievietēm, kuras daba apveltījusi ar nelielu izmēru. Izmanto šo priekšrocību!

7. Nekritizē savu augumu!

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Domas par to, ka tu “neesi tāda, kā tev gribētos” bojā tavu dzīvi burtiskā un tiešā nozīmē. Tādā veidā tu pazemini savu pašvērtējumu. Tavs augums ir unikāls! Kad tu tu sapratīsi un iemīlēsi sevi, arī spoguļa attēls diendienā uz tevi raudzīsies pavisam citādi!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem