Kokteilis
Mīli

7 noteikumi, kas jāņem vērā, kad tu saki uzbudinošas frāzes intīmās tuvības laikā0

Foto: Shutterstock

Lai veicinātu kaisli jūsu intīmajās attiecībās, nereti palīdzēt var dažādu intīmo frāžu izmantošana kā pirms, tā seksa laikā. Šīs frāzes spēj uzbudināt, radīt kaisli un iekāri. Turklāt dažādas frāzes spēj radīt patīkamu seksuālo spriedzi, uzbudinājumu un pat uzlabot intīmo attiecību kvalitāti. Izmantojot šīs frāzes ikdienā, vienkāršu sarunu laikā, piemēram, kad esat ieslīdzis darbos un sazvanāties pusdienu pārtraukumā, garantē ilgstošas uguntiņas saglabāšanu jūsu kopdzīvē un intīmajās attiecībās.

Taču ir situācijas, kurās šīs frāzes tomēr nestrādā. Iespējams, vainīgs ir tavs balss tembrs, ķermeņa valoda vai jebkāds cits aspekts.

Esam apkopojuši 7 būtiskas lietas, kas jāņem vērā, sakot uzbudinošas frāzes intīmās tuvības laikā:

1. Vārdiem ir nozīme

Šīs frāzes ir ļoti daudzpusīgas, tās tev palīdzēs atklāt tavas karstākās vēlēšanās, sajūtas seksa laikā un palīdzēs uzbudināt partneri. Tāpēc esi uzmanīga, izvēloties pareizos vārdus. Neesi pārāk strikta un neizmanto vārdus ar negatīvu nokrāsu. Izmanto maigus, patīkamus vārdus, kas radīs vēlmi šo stāstu tūlīt pat realizēt, jo radīs patīkamas tirpas visā ķermenī.

2. Arī vietai ir nozīme

Ja šīs frāzes un vārdus tu sacīsi skaļi, neraugoties uz vietu un apkārt esošajiem cilvēkiem, pastāv visai liela iespēja, ka partneris izjutīs kaunu un mulsumu. Nenoliedzami, apkārtējie redz jūsu mirdzošās acis un pozitīvās vibrācijas, ko rada iemīlēšanās, taču intīmā dzīve, fantāzijas un vēlmes, lai paliek aiz aizvērtām durvīm.

3. Vissvarīgākā ir laika plānošana

Tas ir tāpat kā ar jebko citu, kas tev dzīvē ir svarīgs. Esi jautra, taču tev jāspēj rast līdzsvars. Ja tu esi pārāk nopietna, tad tas nav labi. Lai partnerim uzdrīkstētos atklāt savas vēlmes un fantāzijas caur šīm frāzēm, tev jābūt drošai, ka vari viņam uzticēties. Ja izteiksi tās priekšlaicīgi, tas partneri var aizbiedēt, vai tieši pretēji, viņam radīsies vēlme tevi izmantot. Šīm frāzēm ir jābūt dabiskām, saki tās, ja tieši tā jūties, nevis tāpēc, ka tā vajag.

4. Atkārto

Viskarstākajos kaisles mirkļos, kad šķiet, ka abi tūlīt sasniegsiet baudas virsotnes, ir īstais brīdis izmantot kādu no šīm frāzēm. Tās partnerī var radīt vēl lielāku iekāri un vēlmi sniegt izjustāku baudu. Pat tik vienkārša vārda kā “turpini” atkārtošana, līdz brīdim, kad sasniedz baudas augstāko virsotni. Tas vīrietim liks justies gandarītam.

5. Sniedz atsauksmi

Sniedz atsauksmi tajos brīžos, kad viss bijis lieliski. Norādot uz to, ko vēlies, jo īpaši, ja runa ir par orālo seksu. Pozitīvs apstiprinājums tam, ka partneris dara pareizi un dara to lieliski, sniegs daudzkārt lielāku vēlmi sagādāt tev vēl nepieredzētu seksuālo pieredzi.

6. Izmanto šīs frāzes ārpus guļamistabas

Izmanto šīs frāzes ikdienā, vienkāršu sarunu laikā. Piemēram, kad esi ieslīgusi darbos un sazvanies ar mīļoto pusdienu pārtraukumā. Neuztraucies par to, ka tas varētu likt tev justies nedaudz muļķīgi. Vari būt droša, ka ikviens dievina to sajūtu, kad viņš tiek iekārots.

7. Izpēti un iepazīsti

Atceries, ka vienu un to pašu vārdu un frāžu izmantošana agri vai vēlu kļūst garlaicīga. Tāpēc apgūsti jaunas frāzes. Tās noteikti atradīsi erotiskajās filmās. Neskatoties uz to, ka kino un realitāte ir divas atšķirīgas lietas, tev neviens neliedz aizgūt kaut ko pavisam nedaudz no tā visa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Varis Klausītājs: “Necīnos kā Donkihots ar vējdzirnavām un ļauju visam ritēt dabisku gaitu”
Intervija 2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
18 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas