Kokteilis
Dzīvo

7 negaidītas lietas, kas zog tavu sievišķo enerģiju0

Publicitātes foto/pixabay.com

Pa īstam sajusties laimīgas sievietes varēs tikai tad, kad viņas realizēsies kā personības, kā sievas un mātes, kā profesionāles darbā. Bet lai to visu sasniegtu talkā nāk sievišķā enerģija, kura diemžēl ir visai jūtīga pret dažiem faktoriem. Un, piemēram, tās lietas, kurām vīrieši pat nepievērš uzmanību, var ļoti ievainot sievietes un izsist viņām pamatu zem kājām. Jo tā vietā, lai domātu par savu sievišķību un seksualitāti, daiļā dzimuma pārstāves kļūst stresainas un drudžaini domā, kā atrisināt to vai citu problēmu. Tādēļ ir tapis to lietu saraksts, kas var tev atņemt sievišķo enerģiju un spēkus.

Publicitātes foto/pixabay.com

1. Atkritumi, netīrība un izmētātas lietas

Vīrietis var, acis nepamirkšķinot, pārkāpt uz grīdas izmētātām zeķēm un citiem atkritumiem un mierīgi turpināt iesāktos darbus. Bet sievietes ir daudz vieglāk ievainojamas, tādēļ redzot nekārtību un netīrību, viņas kļūst izmisušas un stresainas. Jo daba tā iekārtojusi, ka sievietes ir ģimenes pavarda turētājas un visādi citādi gādā par komfortu u mājīgumu. Un ja viss nenotiek tā, kā plānots, tad tas bojā garastāvokli un liedz dzīvot harmonijā. Un par kādu gan seksualitāti var būt runa, ja sieviete to vien dara, kā domā, kā ātrāk visu savest kārtībā.

2. Bezmiegs vai miega trūkums

Zinātnieki vairākkārt ir teikuši: lai izskatītos pievilcīgas un jaunas, sievietēm nepieciešams ilgstošs un veselīgs miegs. Savukārt miega traucējumi noved pie tā, ka viņas neizguļas, kļūst ļaunas un neapmierinātas. Turklāt tas viss negatīvi atsaucas uz ādas stāvokli un izsauc priekšlaicīgu novecošanos. Tāpēc, mīļās sievietes, centieties mazāk nervozēt un gulēt ne mazāk kā astoņas stundas diennaktī.

3. Seksuālā neapmierinātība un seksa trūkums

Publicitātes foto/pixabay.com

Nekvalitatīvs sekss tāpat kā tā trūkums visnegatīvākajā veidā atspoguļojas ne tikai uz fizisko, bet arī psiholoģisko sievietes veselību. Jo sieviete uzplaukst tikai tad, kad jūtas gribēta, seksuāli iekārojama un mīlēta. Taču, ja viņas izredzētais dažādos veidos izrāda, ka gulta viņa nav tik laba kā gribētos (lai gan daļēji viņš pats nevar parādīt nekādu izcilo sniegumu), pakāpeniski zaudē interesi par viņu un sāk skatīties apkārt, tad sieviete ieraujas sevī, pārstāj justies pievilcīga un sāk apaugt ar dažādiem kompleksiem.

4. Vilšanās un vainas sajūta

Vilšanās savā dzīvē, visu iespējamo trūkumu meklēšana un nebeidzama vainas sajūta ir vēl viens punkts, kas grauj sievišķo enerģiju. Eksperti vērš uzmanību uz to, ka šajā pasaulē sievietes un vīrieši dažādi reaģē uz kritiku.

Piemēram, stiprā dzimuma pārstāvji tūlīt metas aizstāvēt savu taisnību, dažkārt kā argumentu izmatojot savu spēku. Savukār sievietes steidz atzīt sevi par vainīgam un metas darīt visu, lai nogludinātu vainas izjūtu. Lai gan viņām to nevajadzētu darīt, jo vienkārši kāds gribēja izmantot viņu bezpalīdzību un neaizsargātību. Tieši šādu manipulāciju rezultātā cieš sievišķā enerģija.

5. Vaļasprieku trūkums

Ja sievietei nav ko darīt, viņai rodas dīvainas domas, kuras dažkārt izpaužas visai negaidītā rīcībā. Piemēram, ja sievietes arsenālā ir daudz brīva laika, viņa tā vietā lai atrastu sev hobiju vai apmeklētu kādus sev interesējošus kursus, sāk rakņāties savā dzīvē, meklēt sava partnera trūkumus un iemeslu greizsirdībai. Eksperti apgalvo, ka ne pie kā laba tas nenovedīs, sieviete tikai sagraus savu dzīvi.

6. Atkarība no sociālajiem tīkliem

Publicitātes foto/pixabay.com

Psihologi apgalvo, jo vairāk laika mēs pavadām sociālajos tīklos, jo nogurušāki un iztukšotāki mēs jūtamies. Atceries, ka pēc ilglaicīga maratona, kas pavadīts apspriežot kārtējās ziņas vai klačojoties ar kolēģiem, tu noteikti esi jutusies iztukšota un nekam citam spēka vairs nav atlicis.

7. Baumas un intrigas

Draudzenēm bez šaubām ir svarīga vieta sievietes dzīvē. Tomēr ja draudzene visu savu laiku pavada apspriežot tā vai cita paziņas dzīvi, kā arī piedalās intrigās, tad psihologi uzskata, ka drīzumā viņa jutīsies emocionāli iztukšota it kā viņa nevis sarunās būtu pavadījusi laiku, bet izkrāvusi vilciena vagonu. Vai gan ir vērts paskaidrot, ka atdodot visas savas emocijas draudzenēm, viņa vairs nespēs neko dot savai ģimenei. Vienkārši tādēļ, ka viņai pašai būs nepieciešams uzlādēt savas enerģijas rezerves.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv