Sievietes prot likt vīriešiem sevī iemīlēties, turklāt dažreiz to viņas spēj izdarīt neveltot ne mazākās pūles. Viņām tas izdodas dabiski – esot graciozām un skaistām, tieši tādām, kāda daba viņas ir radījusi. Pat visparastākajos sieviešu ieradumos ir kaut kas, kas vīriešus padara gluži vai trakus.

Lūk, 7 mīļi un seksuāli sieviešu ieradumi, kas liek vīriešiem iemīlēties:

1. Kad viņa šūpojas gurnos, mēģinot uzvilkt šauras džinsu bikses

Ir kaut kas tik ļoti valdzinošs šajā brīdī, kad meitenes viegli šūpojas gurnos, lai uzvilktu šauras bikses vai šortus. Izskatās tas ļoti mīļi un vīriešiem ļoti patīk uz to skatīties.

2. Dabīgi, mazliet izpūruši, lokaini mati

Foto: Unsplash

Tajā ir kaut kas neticami seksuāls – vīrieši apgalvo vienbalsīgi. Jo tā sieviete izskatās ļoti dabiska. Viņa ir ļoti valdzinoša, bet nav mākslīga. Sieviete pēc seksa, ar izpūrušiem, lokainiem matiem ir teju sievietes ideāls jebkura vīrieša acīs.

3. Kad viņa pastiepjas pirkstgalos, lai kaut ko saskatītu

Vīriešiem šis skats patīk, jo it kā prasa rūpes par sievieti – kad viņa no visiem spēkiem, pacēlusies pirkstu galiņos cenšas no augšējā plaukta kaut ko nocelt. Jebkurš augumā garāks vīrietis varētu ar šo uzdevumu tikt galā bez mazākajām grūtībām, taču daudz aizraujošāk viņam ir vērot, kā sieviete cenšas to izdarīt pati saviem spēkiem.

4. Kad viņa no rīta ir kaila un paspējusi uzvilkt tikai mīļotā vīrieša T – kreklu

Foto: Pexels

Tie brīži, kad sieviete uzvelk mīļotā vīrieša kreklu, liecina par to, ka viņa viņam pilnībā uzticas. Neviena sieviete uz kailas miesas nevilks tā cilvēka kreklu, kurš viņai ir vienaldzīgs. Un, cik ļoti seksuāls šis skats šķiet vīriešiem….

5. Kad viņa piespiežas klāt, lai sasildītos

Neticiet vīriešiem, kuri apgalvo, ka viņiem nepatīk, ka viņus apkampj. Kad vīrietis ir iemīlējies, viņš vēlēsies to darīt visu laiku. Nav nekā labāka, kā apķert sievieti, ko tu mīli, dāvājot viņai komfortu, siltumu un drošību. Un, kad viņa vakarā ielien gultā un cieši, cieši piespiežas klāt, lai sasildītos – šī sajūta vīriešiem patīk ļoti.

6. Kad viņa cieši skatās acīs publiskā vietā

Foto: Pexels

Tas ir ļoti seksuāli apzināties, ka viņa lūkojās tikai uz tevi, neskatoties uz to, ka telpā ir daudz citu cilvēku. Šajā brīdī ir kaut kas romantisks un intīms, kā slepens romāns, par kuru citi neko nezina.

7. Kad viņa stāsta par kaut ko, kas viņu aizrauj un viņas acis iedegas

Nav nekā vairāk pievilcīga, kā sieviete, kas ir kaislīgi aizgrābta ar kaut ko. Viņas acis iedegās, bet balss kļūst nopietna. Viņas sirds sāk sisties biežāk un tu saproti, ka, ja viņa tik ļoti ar kaut ko ir aizrāvusies, tātad, viņa spēj būt kaislīga arī pret tevi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem