Šajā rakstā apkopoti profesionālu stilistu un modes dizaineru triki, kā ar apģērba palīdzību iespējams panākt to, ka jūs izskatīsieties slaidāka!

1. Svarīgi ir valkāt pareiza izmēra un formas krūšturi

Pārliecinieties, ka jūsu krūšturis ir pareizajā izmērā un lieliski pilda savas funkcijas: tam ir jāpaceļ jūsu krūtis, jābūt ideāli atbilstošam pēc formas, ideāli “jāsēž” uz auguma (nedrīkst būt par brīvu vai par ciešu muguras daļā un uz krūšu kurvja) un nekādā gadījumā nedrīkst radīt jums diskomfortu.

2. Piemeklējiet ideāli piemērotas džinsu bikses

Ja jūs vēlaties vizuāli padarīt mazāku savu sēžamvietu – izvēlieties džinsu bikses ar lielām un taisnām kabatām aizmugurē, kas ir tuvu izvietotas.

3. Valkājiet vienkrāsainas drēbes

Viens tonis apģērbā no galvas līdz kājām padarīs jūs vizuāli slaidāku un garāku. Balta krāsa, starp citu, arī nav izņēmums!

4. Izvēlieties kleitas un svārkus pareizajā garumā

Kleitas vai svārku garumam ir jābeidzas vai nu nedaudz virs vai nedaudz zem ceļgala – tieši šajos variantos jūsu kājas izskatīsies slaidākas.

5. Valkājiet jakas un blūzes ar atkailinātu plecu daļu

Akcentējiet pleca virsmu – tas novērš uzmanību no citām detaļām uz auguma, bet parāda atkailinātu plecu, kas ir jutekliski un sievišķīgi.

6. Koriģējiet figūru ar dažādu krāsu palīdzību

Lai noslēptu savas auguma nepilnības un padarītu to slaidāku – izvēlieties tumšas krāsas drēbes. Bet tajās ķermeņa daļās, kuras jūs vēlaties akcentēt – izvēlieties gaišākas krāsas drēbes.

7. Izvēlieties apavus miesas krāsā

Lai radītu garu kāju ilūziju, izvēlieties augstpapēžu kurpes, kuru krāsa ir tāda pati kā ādas krāsa – miesas krāsa. Šādi apavi vizuāli pagarina kāju, neatkarīgi no modeļa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.