Kokteilis
Dzīvo

7 maģiskas īpašības, kas piemīt ikvienam kaķim0

Foto: Pexels

Kaķus jau izsenis uzskata par mīklainiem un maģiskiem dzīvniekiem. Šie dzīvnieki ir patiešām apbrīnojamas būtnes, kas dāvā cilvēkiem prieku un pozitīvu enerģiju un, kā izrādās, ne tikai!

Kaķi jau kopš senseniem laikiem ir bijuši cilvēku mājdzīvnieki. Jau toreiz cilvēki novēroja, ka šiem dzīvniekiem piemīt dažādas spējas. Piemēram, Senajā Ēģiptē kaķus uzskatīja par svētiem dzīvniekiem, turklāt kaķu daudzums mājās liecināja par to, cik konkrētais cilvēks ir svarīga persona.

1. Kaķis sargā mājokli

Foto: Pexels

Kaķis sargā jūsu mājokli un mieru tajā. Un viņa sarga īpašības ir atkarīgas arī no dzīvnieka krāsas. Jo tumšāks kaķis, jo vairāk negāciju tas spēj “uzsūkt” sevī. Ja jūsu dzīvnieks uzvedas dīvaini, agresīvi vai izskatās vienkārši noguris, pastāv liela iespēja, ka kaķis jūs ir izglābis no problēmām, par kurām jūs pat nenojautāt. Jo gaišākas krāsas kaķis, jo vairāk tas mājoklī ievilina pozitīvo enerģiju.

2. Melns kaķis patiesībā brīdina par nelaimi

Foto: Pexels

Melni kaķi nenes bēdas, kā to daudzi uzskata, bet brīdina par tām. Tradicionāli pēc ticējumiem cilvēki ir raduši baidīties no melniem kaķiem, kad tie pārskrien jums ceļu. Taču patiesībā šis dzīvnieks brīdina jūs par to, kas jūs tālāk var sagaidīt!

3. Kaķis spēj “pārstrādāt” enerģiju

Foto: Pixabay

Kaķi spēj negācijas “pārstrādāt” par pozitīvu enerģiju. Tie uzsūc sevī visas negācijas, kuras jūs atnesat mājās, piemēram, no darba. Kaķis ir kā putekļusūcējs, kā negatīvās enerģijas magnēts. Attīrot sava saimnieka auru, kaķis dāvā jums mīlestību un labu noskaņojumu.

4. Kaķis spēj sajust nākotni

Foto: Pexels

Kaķi var sajust nākotni. Ja jūsu mājdzīvnieks pēkšņi sācis uzvesties nesaprotami un dīvaini, tas nav labi. Mēģinājums izbēgt no mājas norāda uz tuvojošos nelaimi. Šādā veidā dzīvnieks var sajust, piemēram, tuvojošās dabas katastrofas – zemestrīces vai, piemēram, ugunsgrēku. Bet, ja kaķis negaidīti kļuvis agresīvs, gaidiet nepatīkamas situācijas tuvā nākotnē.

5. Kaķis spēj pārņemt saimnieka slimību un pat nāvi

Foto: pixabay

Kaķi var pārņemt savam saimniekam uzliktu lāstu vai smagu slimību, un pat atdot savu dzīvību sava cilvēka dēļ. Kad kaķis iet bojā bez redzama iemesla, tas, visdrīzāk, liecina par to, ka kāds jums ir sūtījis lāstu un vēlējis spēcīgu ļaunumu.

6. Kaķis spēj dziedināt

Foto: Pexels

Kaķi dziedina slimības, rētas un sliktu pašsajūtu. Cilvēki, kas cieš no locītavu un kaulu sāpēm bieži ir novērojuši, ka kaķi bieži apguļas vai apsēžas tieši uz sāpošajām vietām. Jo dzīvnieki tās sajūt. Kaķu siltums un murrāšana maģiskā veidā šīs sāpes mazina.

7. Kaķis spēj sajust labus un sliktus cilvēkus

Rīgas domes kaķis Muris.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Kaķi brīnišķīgi sajūt sliktus cilvēkus. Ja jūsu mājdzīvnieks satiekot svešu cilvēku uzvedas mierīgi un ļauj sevi noglāstīt, varat būt drošs, ka šis cilvēks ir patiess un nekādu ļaunu, slēptu nodomu viņam nav. Taču, ja kaķis negaidīti uzvedas dīvaini – nedroši, cenšas aizbēgt vai pat šņāc, visdrīzāk, ka atnācējam nav patiesi nolūki attiecībā pret jums.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv