Kokteilis
Mīli

7 lietas vīrieša pagātnē, kas rada impulsu kļūt neuzticīgam attiecībās0

Foto: Pexels

Tā ir absolūta taisnība, ka izprotot cilvēka pagātni, iespējams spriest par viņa nākotni. Tāpēc, ja vēlies noskaidrot, vai tavs mīļotais partneris tev nākotnē spēs būt uzticīgs, iepazīsti viņu, izzini viņa bērnību un jaunību, iepazīsti viņa dzīves pieredzes. Ja tavs mīļotais audzis ģimenē, kurā piedzīvojis ilgstošu neuzticību un nodevību, tā varētu būt zīme, ka arī viņš kādā brīdī tāds varētu kļūt attiecībās ar tevi.

Ja pamani, ka tavam partnerim ir tieksme pieņemt impulsīvus lēmumus, vari būt droša, ka arī krāpšana un vienas nakts izklaide ar citu sievieti var kļūt par viņa impulsīvo, spontāno lēmumu. Taču atceries, ka tas nav iekalts akmenī. Jāatzīst, ka patiesībā mums nav jābūt pareģiem, lai secinātu, ka ikviens ir spējīgs spert sānsoli attiecībās neatkarīgi no dzimuma, ādas krāsas vai izcelsmes. Tas vienkārši ir cilvēka dabā, vēloties piedzīvot jaunas sajūtas un gūt jaunus piedzīvojumus.

Un tomēr, labāk atrodi laiku, lai iepazītu sava mīļotā cilvēka pagātni. Attiecībās jums abiem ir jāspēj sadarboties kā pārim, risinot visdažādākos jautājumus, kas skar gan jūsu katra privāto dzīvi, gan attiecības. Turklāt, ja tavs mīļotais pagātnē piedzīvojis kādu no šīm 7 lietām, esi uzmanīga, jo ir lielāka iespēja, ka viņš var kļūt neuzticīgs.

1. Viņa vecāki bija neuzticīgi

Ja vīrietis piedzīvojis neuzticību un nodevību ģimenē jau agrīnā vecumā, pastāv liela iespēja, ka viņš, veidojot savas attiecības un ģimeni, kādā brīdī pat neapzināti varētu izvēlēties spert sānsoli.

2. Viņaprāt krāpšana ir kaut kas tāds, kas “vienkārši notiek”

Ja vīrietis savā dzīvē pieņēmis šāda veida filozofiju, jāatzīst, ka tas ir ļoti bīstami un tas būs sāpīgi katrai sievietei viņa dzīvē. Jāsaprot, ka krāpšana ir izvēle.

3. Viņš atklāti runā par jūsu intīmajām attiecībām

Tas šķiet mulsinoši ik reizi, esot draugu kompānijā, dzirdēt, kā mīļotais cilvēks bez jebkādām robežām atklāti runā par jūsu intīmajām attiecībām. Tā ir skaidra norāde, ka viņš nerespektē jūsu attiecības.

4. Viņš ir krāpis savas bijušās partneres

Ne velti ir teiciens – vilks met spalvu, ne dabu. Tātad, ja tavs mīļotais ir bijis neuzticīgs arī iepriekšējās attiecībās, ļoti iespējams, viņš būs neuzticīgs arī attiecībās ar tevi. Ja vēlies būt pārliecināta, ka attiecībās ar tevi viņš ir mainījies, jums ir daudz jākomunicē. Pārliecinies, ka viņš nožēlo to, ka bijis neuzticīgs un guvis mācību no tā.

5. Viņš nekad nav mācējis risināt konfliktus

Ja tavs partneris nekad nav spējis risināt konfliktus, neesi muļķe, jo vari būt droša, ka viņš to nemācēs arī attiecībās ar tevi. Un to pārdzīvot ir ļoti grūti, jo tas rada lielu spriedzi attiecībās. Savukārt šī spriedze rada papildu konfliktus, līdz beigās vairs partneriem nav vēlmes savstarpēji komunicēt. Tas vīriešos var radīt vēmi spert sānsoli attiecībās.

6. Viņš regulāri lauž solījumus

Cilvēks, kurš vienmēr tur doto vārdu būs uzticams un lojāls partneris. Tāpēc esi uzmanīga, ja konstatē, ka tavs partneris regulāri liek tev vilties.

7. Vēlamo viņš panāk ar varu

Ja viņš pēc dabas ir cilvēks, kas mēģina būt dominants un panākt vēlamo rezultātu ar spēku un varu, tad visticamāk viņš ir cilvēks, kurš uzskata, ka arī attiecībās var atļauties pilnīgi visu. Pat tad, ja tas būs kā emocionāli, tā fiziski sāpīgi sievietei.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv