Kokteilis
Mīli

7 lietas par vīriešiem, ko sievietes vēl aizvien nezina0

Foto: Pexels

Dažkārt mums, sievietēm, izprast vīriešus ir grūtāk, nekā tas no malas varētu likties. Bet vairums sieviešu uzskata, ka zina visu par savu vīrieti. Tomēr, ja uzmanīgi pavērot pārus un viņu attiecības, izrādās, ka vairums sieviešu diezgan maz zina par savu vīrieti un viņa būtību.

Noskaidrosim, kādas 7 lietas sievietes vēl aizvien nezina par vīriešiem!

1. Viņš negrib mainīties

Šajā jautājumā dalās arī pašu sieviešu domas, taču diemžēl ļoti reti vīrietis ir gatavs mainīt savus ieradumus mīļotās sievietes dēļ. Sievietēm ir jāsaprot, ka cilvēks, kas nevēlas mainīt savu uzvedību vai uzskatus, to nekad neizdarīs. Protams, tas nenozīmē, ka viņš pats kā personība neattīstīties un nemainīsies, tomēr vīrietis nekad nemainīsies tikai tāpēc, ka tā grib sieviete. Un jo vairāk viņa ietekmē viņu, jo sliktāks ir rezultāts. Tāpēc jāiemācās “neietekmēt” vīrieti un nenorādīt viņam pārlieku bieži un uzstājīgi uz viņa trūkumiem. Pretējā gadījumā jūsu attiecībām nav jēgas.

2. Ultimāti nedarbojas!

Gandrīz ikvienās attiecībās iestājas brīdis, kad sieviete savam vīrietim izvirza ultimātu. Daudzi pāri nonāk šādā situācijā, kas bez šaubām, rodas dēļ tā, ka kaut kas ir “ieildzis” un nav atrisināts laikā. Vairums vīriešu tamlīdzīgu sieviešu uzvedību uztver kā draudus un ultimāta izvirzīšana vairumā gadījumu nedarbojas.

3. Apbruņojies ar pacietību

Vairums sieviešu paliek gluži vai trakas, ja partneris uzreiz neatbild uz zvanu vai sms. Bet vīriešiem tas ir salīdzinoši raksturīgi, ka viņi šādām lietām nepievērš uzmanību ar statusu “neatliekami”. Ja viņš ir aizņemts darbā vai viņam ir kāda tikšanās, viņš nepievērsīs pārāk daudz uzmanības telefonam. Tā vietā, lai kristu panikā dēļ tā, ka viņš neatbild uz jūsu ziņu, apbruņojieties ar pacietību un pagaidiet. Nekādā gadījumā neturpiniet viņu apbērt ar ziņām un zvaniem, tas viņu tikai saniknos.

4. Neraudi

Iespējams, tas izklausās necilvēcīgi, diemžēl, šis ir pierādīts fakts. Pētījumos ir pierādījies, ka cilvēka asaras satur vielu, kas vīriešos samazina testestorona līmeni. Citiem vārdiem runājot, jo vairāk sieviete raud, jo mazāk pievilcīga viņa šķiet savam partnerim. Protams, tas nenozīmē, ka vispār nav jāizrādas savas emocijas. Gluži vienkārši centieties kontrolēt asaru daudzumu un biežumu.

5. Arī vīrietis vēlas, lai viņu lutina

Ja jūs domājat, ka vienīgais cilvēks attiecībās, kas var būt izlutināts ir sieviete, jūs kļūdāties. Arī vīriešiem patīk tā justies. Viņiem tas nozīmē to, ka sieviete par viņiem rūpējas – viņa viņu saprot un velta laiku viņu vajadzībām. Tāpēc sievietēm dažkārt ir jāpadomā par savu partneri un jānoorganizē kāds pārsteigums. Jebkurš vīrietis par to būs ļoti pateicīgs.

6. Vīrieši mēdz būt tieši

Vīriešiem ir jūtas, uzskati un gaume. Daži vīrieši prot būt ļoti godīgi, savus uzskatus paužot skaļi. Piemēram, tavs mīļotais var pateikt, ka viņam nepatīk, kā izturās tava māte vai tava labākā draudzene. Vairumā gadījumā sievietes par tādiem “atklājumiem” apvainojas un apgalvo, ka vīrieši ir ļauni. Tā vietā, lai saprastu, kāpēc viņš tā teica. Vajadzētu meklēt iemeslus viņa vārdiem un tos apspriest, nevis vienkārši apvainoties par to, ka viņš ir bijis tiešs.

7. Viņš nevar būt viens

Neskatoties uz faktu, ka vīrietim ir nepieciešama sava privātā telpa, viņš nespēj ilgstoši izturēt vientulību. Pētījumos ir pierādīts, ka vīrietis, kas vienatnē bija atradies kādu laiku, jūtas daudz sliktāk par tiem vīriešiem, kuriem ir bijušas attiecības. Tāpat kā jebkuram cilvēkam uz šīs planētas, jebkuram vīrietim ir nepieciešams kāds, kas par viņiem rūpējas un sniedz viņu dzīvei jēgu. Patiesībā vīrieši kļūst daudz laimīgāki un vēlas dzīvot, kad blakus ir mīļotā sieviete.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv