Kokteilis
Mīli

7 lietas, kuras vīrietis dara tikai mīlestības dēļ. Ja #4 – precies ar viņu!2


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – Shutterstock

Attiecībās nereti mēdzam apjukt. Reizēm šķiet, ka puisis tevi dievina, bet nākamajā dienā pat īsziņu neatsūta.

Attiecību eksperti īsos vārdos piedāvā pārbaudīt jūsu attiecības pēc septiņām pazīmēm – ja uz lielāko daļu no tām vari atbildēt apstiprinoši, jūs saista kas vairāk par īslaicīgu aizraušanos.

Viņam nav iebildumu pret kontaktēšanos ar taviem tuviniekiem
Satikšanās ar tuviniekiem ir vienas no lielākajām bailēm, kuras vairākums cilvēku piedzīvo attiecībās. Tu nevari iepriekš uzminēt, kādi konflikti var būt viņu starpā. Turklāt arī izvairīties no kontaktēšanās ir grūti, ja partneris to neakceptē.

Gadījumā, ja tavs vīrietis neiebilst doties ar tevi kopā ciemos pie viņa radiem, tas skaidri norāda, ka viņš plāno būt ar tevi kopā arī turpmāk. Var teikt, ka viņam nav zudusi vēlme tuvāk iepazīties ar cilvēkiem, kuri, ļoti iespējams, var kļūt arī par viņa radiniekiem.

Viņš grib zināt tavu viedokli par apģērba izvēli
Ļoti iespējams, ka viņš tevi uztver kā modes eksperti. Tomēr vērts pieņemt, ka viņš vienkārši vēlas ģērbties tā, lai tu par viņu būtu sajūsmā.

Viņš vēlas kopā ar tevi darīt lietišķas un ikdienišķas lietas
Katram cilvēkam dzīvē jādara dažādas garlaicīgas lietas. Ja vīrietim nav iebildumu kopā ar tevi staigāt pa veikaliem vai iet uz banku, tas nenozīmē ka viņam tas būtu ļoti interesanti. Viņam vienkārši gribas kopā ar tevi pavadīt maksimāli daudz laika.

Viņš labo lietas tavās mājās
Spēlēt meistara lomu – lieliska iespēja vīrietim demonstrēt savas praktiskās iemaņas. Piemēram, viņš var nomainīt ūdens krānu vai vienkārši spuldzīti. Galvenais – viņš mēģina piedāvāt savu palīdzību. Vīrieši ir pieraduši risināt problēmas. Kāpēc tā? Tāpēc, lai parādītu, ka no viņiem iznāks lieliski vīri.

Viņš darbojas virtuvē, lai tevi iepriecinātu ar maltīti
Mīlestību var noteikt ļoti precīzi – vīrietis gatavo tev ēdienu, lai tevi iepriecinātu. Vīrieši, kas pamet savu komforta zonu sievietes priekam, bieži apliecina, ka sievietei ar viņiem kopā būs labi.

Viņš nodarbojas ar ceļojumu vai tikšanos plānošanu
Vairākums vīriešu rīkojas spontāni. Tomēr viņu partnerēm arī ir savas gaidas. Iemīlējušies īpatņi to lieliski saprot un plāno neparastus pasākumus, lai sagādātu viņām prieku.

Saistītie raksti

Viņš tevī uzmanīgi klausās, atceras, par ko jūs runājāt
Nereti mums gadās stāstīt garlaicīgas lietas, dalīties ar mazsvarīgiem sīkumiem. Pieklājīgs cilvēks klausās, māj ar galvu, bet īpašu nozīmi dzirdētajam nepiešķir.

Ja vīrietis lieliski atceras, ko stāstīji viņam par savu ģimeni, tas liecina, ka tavi vārdi viņam ir nozīmīgi. Viņš grib kļūt tev tuvāks, tāpēc vēlas uzzināt maksimāli daudz informācijas. Šī īpašība mūsu pasaulē ir reta bagātība!

LA.lv