Kokteilis
Dzīvo

7 lietas, ko nedrīkst ņemt mājās, ja esi tās atradis: tās sola biedējošas nelaimes un lāstus0

Foto: Pexels

Katram priekšmetam piemīt sava aura, kas iesūc sevī īpašnieka enerģētiku. Ezotēriķi uzskata, ka daži priekšmeti ir neveiksmīgs atradums, kas var atņemt tavu veiksmi un laimi.

Ko labāk atstāt tur, kur to atradi?

1. Nauda

Autovadītājs neatzīst, ka devis policistiem kukuli – 20 eiro naudaszīme starp dokumentiem bijusi aizķērusies nejauši.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Nauda, it īpaši monētas, ir enerģētiskais talismans, kas sevī uzsūc visu negatīvo enerģiju. Ja cilvēks monētu ir pazaudējis, tas nozīmē, ka neko pozitīvu no tās gūt viņš vairs nevar. Tiklīdz tu pacelsi šo monētu, gadu laikā uzkrātā negatīvā enerģija pāries pie tevis.

2. Rotaļlietas

Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Evija Trifanova

Pēc skata mīļas un nekaitīgas rotaļlietas, bet patiesībā – „ļaunās acs” un lāstu avots (it īpaši, ja runa ir par mīkstajām rotaļlietām). Īpaši bīstamas ir paštaisītas (šūtas) lelles.

3. Rotaslietas

Foto: Pexels

Jebkuras rotaslietas, kas atrastas uz ielas, ir nelaimes simbols. Bet īpaša uzmanīgi būtu jāizturas tieši pret gredzeniem. Gredzens var “dāvāt” atradējam tādas lietas kā nelaimīgu mīlestību un pat šķiršanos.

4. Asi priekšmeti

Foto: pexels

Pamatā ar negatīvo enerģiju apveltītas ir adatas un saspraudes, kuras ir atrastas uz ielas vai pie tavas mājas sliekšņa (ja tās tur atrodas, tās, visticamāk, kāds tur ir nolicis apzināti, lai tev kaitētu!).

5. Spogulis

Foto: Unsplash

Jau izsenis ir zināms, ka spoguļi sevī slēpj maģisku spēku. Ar tā palīdzību cilvēki mēģina mainīt savu likteni, kā arī noglabā tajā visu negatīvo no savas dzīves. Nevajag pat skatīties svešā spogulī, ja vien negribi, lai viņu negatīvā pieredze atspoguļojas tavā dzīvē.

6. Rokaspulkstenis

Foto: Pexels

Cilvēka biolauks ir tieši saistīts ar šo priekšmetu. It īpaši spēcīgi šo saikni var redzēt pēc valkātāja nāves – pulkstenis apstājas, tiklīdz cilvēks nomirst. Ja pacelsi šādu priekšmetu, tu sevī paņemsi visas slimības un nelaimes, kas ir bijušas iepriekšējam valkātājam.

7. Ķemme

“Wildgood” ķemmēm doti amizanti nosaukumi, piemēram, blondīne un brunete. Tas nozīmē nevis to, ka vienas domātas gaišmatēm, otras – tumšmatēm, bet gan to, ka gatavotas no oša un sarkankoka.
Foto – Valdis Semjonovs

Šī ir lieta, kas ir tieši saistīta ar īpašnieka ķermeni un domām. Dažkārt ķemmes maģiskajos rituaļos tiek izmantotas kā maģisks priekšmets.

LA.lv