Kokteilis
Iekārto

7 lietas, ko nedrīkst darīt mājās, lai neaizbiedētu ģimenes laimi un veiksmi0

Foto: Unsplash

Fen- šui ir sena austrumu zinātne un daudzu cilvēku dzīvesveids, kas sniedz ne tikai pareizas telpas organizēšanu un mēbeļu izvietošanu. Austrumu zinātnieki zina, kā pasargāt cilvēkus no nepareizas rīcības, kas var izjaukt vai traucēt enerģētiskajam līdzsvaram jūsu mājās.

7 galvenie principi, kas jāievēro, lai tas nenotiktu:

1.likums: Nedrīkst novietot spoguli pretī ieejai

Foto: Pexels

Spogulis, kas mājā atrodas pretī ieejai, var nodarīt lielu kaitējumu. Tas tāpēc, ka tieši ieejas durvis ir galvenais enerģijas avots, kas “ielaiž” jūsu ģimenē gan svešus cilvēkus, gan viņu emocijas un darbību. Tieši tāpat nevajadzētu karināt spoguļus guļamistabā, gadījumā, ja partneri kādreiz sastrīdas un “iznes” šo strīdu ārpus mājas, nokļūstot guļamistabā, spogulis šo informāciju “saglabās” atmiņā. Visādi citādi nekādu ierobežojumu spoguļu novietošanai telpās nav, galvenais, lai tie nebūtu sabojāti vai ar plaisām. Šādus spoguļus nekavējoties ir jāiznes no mājām un jāizmet atkritumos. Pie tam spoguļiem, kurus jūs karināt mājās pie sienām būtu jābūt tādā izmērā, lai cilvēks atspulgā būtu redzams visā augumā, nevis tikai fragmentāri.

2. likums: saremontējiet salauztas lietas

Atcerieties, ka mājās nedrīkst atrasties nekādas salauztas lietas. Ja jums tādas ir, nežēlojiet laiku un līdzekļus, lai tās saremontētu. Ja tomēr lieta ir salauzta tā, ka to saremontēt nav iespējams, izmetiet to atkritumos – nekādā gadījumā neturiet mājās! Austrumos cilvēki uzskata, ka jebkurš salauzts priekšmets vai mēbele atņem cilvēkam vienu problēmu, kas nozīmē, ka tad, kad jūs no tās tiksiet vaļā – atvieglosiet arī savu dzīvi.

3. likums: grīdas dažādos līmeņos mājās nav labākais risinājums

Ja jūsu mājoklī grīda ir vairākos līmeņos, enerģētikai šeit cirkulēt ir daudz sarežģītāk. Tā nemitīgi “saskriesies” ar šķēršļiem, tāpēc jums laiku pa laikam mājās būs sadzīviskas problēmas. Kā uzskata fen – šui zinātne – dalīti grīdas laukumi nozīmē fragmentāru likteni, kamdēļ cilvēkiem, kas dzīvo šādā mājā, laimīgi brīži nemitīgi mīsies ar skumjiem un pat traģiskiem mirkļiem.

4. likums: turiet tīru vannasistabu un saimniecības telpu

Foto: Shutterstock

Šīm divām telpām mājoklī ir jābūt ideālā kārtībā. Nekārtība šajās telpās nozīmē negatīvas enerģijas plūsmu mājoklī, kas izjauks kopējā mājas enerģētiku. Tāpēc regulāri kārtojiet šīs divas telpas un cenšaties neturēt šo telpu durvis atvērtas.

5. likums: Regulāri vēdiniet telpas

Svaigs gaiss mājoklī ir ieteicams ne tikai veselības dēļ, bet tā ir arī garantija pozitīvai enerģijai jūsu mājās. Kad jūs no rīta un vakarā atvērsiet logus vēdināšanas režīmā uz 15 minūtēm, jūs ne tikai tiksiet vaļā no vīrusiem un baktērijām, bet arī atvērsiet slūžas, lai mājās ienāk pozitīva enerģija.

6. likums: pievērsiet uzmanību darbavietai

Lai jūsu darbs būtu produktīvs, organizējiet savu darba vietu pareizi. Jāsēž jums būtu ar muguru pret sienu, kur nav ne logu, ne durvju. Šādā veidā jūsu radošā enerģija nekur “nepazudīs”. Parūpējieties par darba galvu un priekšmetiem, kas uz tā atrodas. Visam ir jābūt izvietotam tā, lai nodrošinātu labu darba organizāciju, bet liekiem priekšmetiem uz galda vietas nav, lai nekas nenovērstu jūsu uzmanību un netraucētu koncentrēties.

7. likums: Atbrīvojiet telpu pie savas mājas

Foto-Shutterstock

Centieties, lai ieeja pie jūsu mājas būtu atvērta, lai tajā nebūtu lieku krūmu vai traucējošu automašīnu. Tas nepieciešams tamdēļ, lai enerģija jūsu mājā spētu iekļūt bez traucēkļiem. Vienīgais, ko pieļauj fen- šui, tie ir neliela izmēra krūmi, kas atdala dzīvojamo daļu no ielas daļas. Starp citu, tieši tāpat ir jāorganizē arī priekšnams – tajā nedrīkst būt daudz apģērbu vai apavu – tam visam ir jāatrodas speciālos, slēgtos skapjos.

LA.lv