Ir ļoti daudz lietu, kuras saskaņā ar induisma ticību, vajadzētu glabāt noslēpumā. Un ne tāpēc, ka tas ir apkaunojoši, bet tāpēc, ka tas var pavērsties pret tevi pašu, kā arī aizbiedēt veiksmi no tavas dzīves.

1. Neuzspied citiem savu dzīves redzējumu un uzskatus

Mūsu dvēseles zināšanas ir mūsu unikalitāte. Neviens neraugās uz šo pasauli tā kā tu. Tu vari dalīties savā redzējumā ar tiem cilvēkiem, kas to vēlas, bet nekad neuzspied citiem savus uzskatus.

2. Nestāsti par saviem plāniem

Nenostādi sevi tādā situācijā, kurā kāds tevi var apsteigt – nestāsti par saviem plāniem un iecerēm. Visbiežāk labāk ir sākumā izdarīt un pēc tam pastāstīt.

3. Nestāsti par savu dzīvi svešiniekiem

Katram cilvēkam ir savs stāsts. Tā ir daļa no tavas dzīves un tavas dvēseles. Nedalies ar to ar visiem, kurus tu satiec.

4. Nebaumo un neatbalsti šādu rīcību

Tev nav jārunā par citiem cilvēkiem, it īpaši, ja tas ir negatīvi. Tas piesauc negatīvo enerģiju tevis paša dzīvē, un nākotnes perspektīvā nedara tev neko labu.

5. Nelielies ar padarīto

Kad tu dari kaut ko labu, nelielies ar to. Ja tu esi izdarījis labu rīcību labu nodomu dēļ un no tīras sirds, klusē par to. Ļauj, lai darbi runā paši par sevi. Savukārt, ja tu domā, ka izdarīsi kaut ko labu tāpēc, lai to uzzinātu citi, labāk nedari. Šādiem darbiem ir jānāk no sirds.

6. Nestāsti par saviem sarežģījumiem citiem

Neesi pārāk atklāts, kad runa ir par tavu dzīvi un tavām problēmām. Jo mazāk tu dalīsies ar pasauli par savām problēmām, jo mazāk kāds tās varēs izmantot pret tevi pašu.

7. Neatklāj savas intīmās dzīves detaļas citiem

Nekautrējies ar savu mīļoto cilvēku izrunāt visas tās problēmas, kas tevi nomāc, taču nestāsti par šīm problēmām saviem draugiem vai paziņām. Cieni to cilvēku, ar kuru tev ir tuvas attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.