Kokteilis
Iekārto

7 lietas, kas palīdzēs mājai piesaistīt mīlestību0

Foto – pixabay.com

Ja tu joprojām esi viena un jau zaudējusi cerību satikt savu otro pusīti, tad, iespējams, tev palīdzēs šie padomi. Jo saskaņā ar Fen Šui mācību, visi priekšmeti, kas atrodas mums apkārt ir ar savu enerģētiku, kas tā vai citādi spēj ietekmēt mūsu dzīvi. Tādēļ, ja tava privātā dzīve pagaidām nav veiksmīgi nokārtojusies, pievērs uzmanību priekšmetiem šajā sarakstā un tam, kā tie darbojas.

Īstie ziedi

Ziediem mājās, protams, ir jābūt, bet ne jau šādiem tādiem, bet konkrētiem. Piemēram, ja tu vēlies satikt savu mīlestību, tev jānopērk peonijas. Protams, ziemā to izdarīt ir gandrīz neiespējami, tādēļ alternatīva ir gleznas vai fotogrāfijas, kurā redzamas peonijas, piekāršana pie sienas pretī tavai istabai. Starp citu, eksperti neprecētajām sievietēm iesaka peonijas jebkādā formā un veidā novietot arī līdzās gultai.

Noteiktas nokrāsas

Uzskata, ka piesaistīt mīlestību un nostiprināt jūtas spēj rozā un persiku krāsas toņi. Tādēļ, ja tu sapņo tuvākajā laikā apprecēties, nokrāso mājas sienas šajās krāsās vai izmanto interjera dekorus šādos toņos. Un atceries, ka krāsa ir viena lieta, bet miteklim ir jābūt arī kārtībā un laikus jāatbrīvojas no vecām lietām. Tieši tās, pēc speciālistu domām, traucē pozitīvās enerģijas piekļuvi tavai mājai.

Nekādu lietu ar sievišķo sākumu

Kādēļ gan tev vajadzīgas papildus lietas, kas simbolizē sievišķo sākumu – iņ? Tavā mājā jau tā sievišķās enerģijas ir pārpārēm. Labāk savos apartamentos izvieto stilīgu, veiksmīgu un spēcīgu vīriešu attēlus. Tieši tas palīdzēs tev vērst domas vajadzīgajā virzienā un vistuvākajā laikā satikt savu izredzēto.

Liela gulta

Pat ja tu nakšņo viena, tev tik un tā ir vajadzīga liela divguļamā gulta. Eksperti iesaka pastiprināt mīlestības tematiku un pie pretējās sienas pielikt gleznu vai fotogrāfiju, kurā attēloti ziedi vai klusā daba.

Pietiekams gaismas daudzums

Dzīvoklim jābūt gaišam un pozitīvam, tādēļ atsakies no bieziem aizkariem un žalūzijām. Ja tev nav paveicies un saules gaisma tavā miteklī neiespīd, parūpējies par papildus apgaismojumu.

Pāru statuetes

Parūpējies par to, lai tavā mājā būtu pāru statuetes (piemēram, pārītis, kas skūpstās, divu gulbji vai dūju pāris). Tieši tas palīdzēs tev piesaistīt mīlestības enerģētiku un tava mājokļa interjeram piešķirs romantisku noti.

Kristāli, kas pastiprina enerģētiku

Ja tu vēl neko neesi dzirdējusi par šādiem kristāliem, tev vajadzētu rūpīgi iedziļināties šajā jautājumā. Speciālisti iesaka laimes un mīlestības piesaistīšanai istabas dienvidrietumu daļā novietot speciālus kristālus, kas darbosies tieši šajā virzienā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv