Kokteilis
Mīli

7 lietas, kas nogalina intīmās attiecības: tam nevajadzētu atrasties guļamistabā0

Foto: Pexels

Apkopojot pāru konsultantu, seksologu un aptaujāto dalībnieki pieredzi, iegūtās atbildes ļāvušas izveidot sarakstu ar tām lietām, kas traucē ļauties tuvībai ar partneri guļamistabā!

Lūk, kam tur nevajadzētu atrasties:

7.vieta – nevajadzīgas lietas

Lietas, kas aizņem vietu guļamistabā un tur tām nav jābūt. Šajā sarakstā iederas vecas avīzes, žurnāli, dažādi sadzīves priekšmeti. Atbildēs apkopotie rezultāti liecina, ka šāds “interjers” nerosina pāri nodoties tuvībai.

6.vieta – nekārtība istabā

Nesakārtota, netīrīta telpa. Tāpat kā nevajadzīgās lietas guļamistabā, tāpat arī putekļaina, neiztīrīta istaba nerosina pārim ļauties otra apskāvieniem un tā turpinājumam.

5. vieta – citu cilvēku fotogrāfijas

Šis faktors, kā izrādās, traucē intīmai noskaņai. Mammas bilde uz skapīša blakus gultai vai brālis ar sievu ar diviem maziem bērniem patiesi varētu “nojaukt” noskaņojumu nodoties “tam”.

4. vieta – gadžeti

Jā, jā, vīrieši! Arī jūsu gadžeti traucē noskaņas radīšanai! Gulēt blakus pieciem laptopiem vai datoram, kas šņāc ar skaļu troksni, izrādās, sievietēm nemaz tik ļoti nepatīk! Tāpat kā traucēklis tiek nosaukts televizors, un pilnīgi noteikti, ja tas vēl ir ieslēgts!

3.vieta – akvāriji un citi “atribūti”

Akvāriji, dekoratīvās strūklakas, sāls lampas un dažādi citi “nieki”, kas beidzamajā laikā kļuvuši ļoti moderni pēc “fen šui” principiem – ir traucēklis!

2. vieta – spoguļi

Lai arī erotiska rakstura filmās spoguļi, šķiet, pēc scenārija ir viens no “draudzīgākajiem” faktoriem, reālajā dzīvē tas patiešām atšķiras. Aptaujā gan vīrieši, gan sievietes teikuši, ka spoguļi novērš uzmanību un guļamistabā labprāt iztiktu bez tiem.

1. vieta – dzīvie augi

Šķiet jocīgi? Un tomēr, jā, tie patiešām ir dažādi dzīvie augi. Speciālisti apgalvo, ka sen jau ir zināms, ka cilvēku enerģiju ietekmē dzīvie augi, tomēr, kā izrādās, daži no tiem ir pat spējīgi bloķēt jūsu seksuālo enerģiju!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv