Uzsākot jaunas attiecības, tās vienmēr ir kaislīgas un romantiskas. Jūs izjūtat sajūtu, ka mīlestībai nav robežu, turklāt jūs gatavojaties augt un palikt spēcīgāki kopā. Taču, jums jāzina, ja vēlaties uzturēt attiecības ilgtermiņā, jums ir jāsaprot kā radīt intimitāti un emocionalitāti attiecībās. Emocijas un intimitāte ir ļoti nozīmīga attiecību daļa, jo tās stiprina savstarpējo saikni starp jums.

Attiecībās abiem partneriem ir jāstrādā pie tā, lai nodrošinātu romantikas ilgmūžību. Šajā rakstā ir apkopotas 7 lieliskas aktivitātes, kuras darot kopā, uzlabosies intimitāte un uzticība starp jums.

1. Jogas nodarbības kopā

Foto: Shutterstock.com

Joga ir tikpat enerģiska vingrošana, kā augstas intensitātes fiziskā vingrošana. Taču, apmeklējot to kopā ar partneri, jūs abi attīstāt labāku izpratni par savu ķermeni, kas var veicināt intimitāti jūsu attiecībās.

2. Nodarbojaties ar seksu

Foto: Shutterstock

Nenoliedzami sekss ir absolūta fiziskās intimitātes virsotne. Turklāt jūs nekad nejutīsieties vienotāki un fiziski saistītāki kā mīlēšanās brīdī. Mīlējoties jūs esat pilnībā neaizsargāti viens otra priekšā, jūs iepazīstat viens otra ķermeņus, turklāt izzināt, kas sagādā jums un jūsu partnerim vislielāko baudu. Atvērtība un komunikācija, eksperimenti un uzdrīkstēšanās intīmās attiecības viennozīmīgi padarīs vēl kaislīgākas.

3. Izmēģiniet komandas sporta veidus kopā

Iemācieties būt partneri sadzīvē un sastrādāties komandā, iesaistoties fiziskajās aktivitātēs, kurās jums jāstrādā kopā. Pirmkārt, tas palīdzēs iepazīt vienam otra patieso dabu. Otrkārt, tas iemācīs pielāgoties un sadarboties.

4. Dodaties kopīgās pastaigās

Foto: Shutterstock

Ne vienmēr ir jācenšās fiziski vai emocionāli izrādīt simpātijas, rūpes un mīlestību. Lielisks veids, kā veicināt intimitāti attiecībās dažkārt nozīmē pat kopīgus klusuma brīži vai došanos pārgājienos. Tas palīdzēs aizmirst ierastās ikdienas likstas un palikt tikai jums diviem.

5. Runājiet par savām seksuālajām fantāzijām

Foto: Fotolia

Vienmēr ir patīkami, ja zināt savas seksuālās vēlmes un fantāzijas. Vēl labāk, ja zini arī sava partnera vēlmes un spēj tās apmierināt. Tāpēc ir ļoti būtiski attiecībās komunicēt un stāstīt otram par to, kas jums sniedz baudu. Tas tikai pacels kaisles mirkļus augstākā līmenī. Turklāt, tas veicinās arī uzticību vienam pret otru un dāvās neaizmirstamas sajūtas.

6. Sniedzat viens otram izjustu masāžu

Masāža patiesībā ir kaut kas ļoti erotisks un intīms. Tas ir veids, kā apmierināt partnera vajadzības, palīdzot atslābināties, sniedzot juteklisku masāžu. Turklāt, maigie pieskārieni ķermenim uzbudina. Papildini masāžu ar skūpstiem, un vari būt droša, ka masāža beigsies ar kaut ko ļoti kaislīgu.

7. Veiciet mājas darbus kopā

Foto: Pexels

Tas varētu šķist ļoti vienkāršs un triviāls veids, kā uzlabot intimitāti attiecībās. Bet patiesībā tas ir lielisks veids, kā būt kopā un uzņemties kopīgus pienākumus, kurus jūs risināt kā pāris. Ja jūs ikdienā spējat rīkoties kā komanda, tad spēsiet būt arī emocionāli atvērti viens pret otru visu laiku.