Nēsājot kristālus kā rotaslietās vai izmantojot tos kā citādi, jūs varat uzlabot un pakāpties citā līmenī attiecībās ar mīļoto cilvēku.

Lūk, 7 kristāli, kas palīdz ieviest pozitīvas pārmaiņas, piesaista mīlestību un atjauno nodzisušo kaisles dzirksteli starp diviem cilvēkiem:

1. Rozā kvarcs – iemāca beznosacījumu mīlestība pašam pret sevi. Šis akmens māca jūs mīlēt pašam sevi. Tad, kad jūs iemācīsieties, to pamanīs arī jūsu partneris un jūsu attiecības sasniegs citu līmeni.

2. Granāts – šis kristāls ir atbildīgs par kaislību. Sāciet to nēsāt ikdienā – jo vairāk tam būs saskarsme ar jūsu ķermeni, jo vairāk tas uzlādēs jūsos kaisli.

3. Ahāts – tas sniedz savam saimniekam enerģiju un veiklību, lai sasniegtu savus mērķus. Ahāts tāpat arī aktivizē dažādas pārmaiņas cilvēku privātajā dzīvē.

Rozā kvarcs
Foto - Pixabay

4. Mangano kalcīts – nomierina pēc vilšanās. Dāvā spēju ticēt sev un saviem spēkiem pēc izjukušām attiecībām vai sāpīgas pieredzes. Atver sirds čakru, iemācoties uzticēties.

5. Mēness akmens – attiecībām piešķir maigumu un romantismu. Izlīdzina konfliktus un strīdus. Palīdz attīstīt mīlestību pašam pret sevi.

6. Rodohrozīts – palīdz atbrīvoties no depresijas un iemāca palūkoties uz pasauli gaišāku skatienu. Šis kristāls stimulē sirds čakru.

Foto: Pexels

7. Prenīts – dziedina “salauztu” sirdi un remdina dvēseles sāpes pēc šķiršanās.

Izvēloties kādu no šiem kristāliem, jums tie vispirms ir jāattīra ar salvijas tēju. Pēc tam tie “jāieprogrammē” ar vēlamo mērķi.

4 veidi, kā jūs varat pareizi izmantot šos kristālus, lai nestu jums veiksmi:

Foto: Pixabay

1. Nēsājiet tos kā rotaslietas;
2. Ja izvēlaties nēsāt kā kulonu, raugiet, lai ķēdītes garums būtu tādā garumā, lai kristāls atrastos pēc iespējas tuvāk sirdij.
3. Varat izmantot kā amuletu, kas jums palīdz atgūt sirdsmieru – akmeni vienmēr turiet kreisajā rokā.
4. Var izmantot arī lielāka izmēra kristālus un dekorēt ar tiem mājokli – tie palīdzēs piesaistīt veiksmi un mīlestību arī mājās. Piemēram, novietojiet to pie gultas uz naktsgaldiņa.