Kokteilis
Mīli

7 izplatīti mīti par intīmajām attiecībām: daži tiem joprojām tic0

Foto: Fotoli/mast3r

Vēl aizvien pasaulē ir neskaitāmi daudz to cilvēku, kas tic dažādiem un pat muļķīgiem mītiem par intīmajām attiecībām. Turklāt ir tik daudz attiecības, kuras tiek apdraudētas tikai tāpēc, ka cilvēkiem ir neveselīgi uzskati par seksu. Nevienam nav noslēpums, ka sekss ir viens no laimīgu un uzticamu attiecību pamatelementiem.

Tāpēc esam apkopojuši 7 populārākos mītus par seksu, kam cilvēki vēl joprojām tic.

1. Laulība pasargā no seksuālās iekāres pret citiem

Foto – Fotolia/ olly

Tikai tāpēc, ka esi precējies, tas nebūt nenozīmē, ka šis fakts tevi “pasargās” no iekāres un fantāzijas par kaislīgiem mirkļiem ar citiem. Iekāre un kārdinājums ir dabiska lieta. Taču jāatzīst, ka tikai spēcīgākie pāri spēj pārkāpt mirkļa kārdinājumam, lai saglabātu savas attiecības ar partneri. Laulības spēks nenozīmē pārstāt izjust kārdinājumu pret citiem, tā ir spēja to pārvarēt un būt uzticamam savam īstajam un vienīgajam cilvēkam.

2. Sekss var notikt tikai tad, kad vīrietis ir uzbudināts

Foto: Fotolia/Domforstock

Sekss var notikt vēl krietni pirms vīrietis ir uzbudinājies. Turklāt tieši tu esi tā, kas vīrieti var uzbudināt. Pat vienkāršs skūpsts, čuksts vai glāsts var būt pietiekošs iemesls, lai vīrietis sasniegtu erekcijas stāvokli. Intīmās attiecības sākas brīdī, kad kādam no partneriem ir attiecīgais noskaņojums un vēlme ļauties kaislīgiem mirkļiem kopā.

3. Spontāna mīlēšanās ir vislabākais sekss

Daudzi pāri vēl līdz pat šim brīdim uzskata, ka spontāns sekss ir vislabākais. Savā ziņā viņiem ir taisnība. Spontanitāte intīmās attiecībās neļauj ieslīgt rutīnā un ļauj eksperimentēt. Taču jāatzīst, ka arī plānots un gaidīts sekss ir tikpat patīkams kā spontāns. Un tas ir tāpēc, ka šajā gadījumā jūs varat ieplānot nianses un sagatavoties seksuālajām aktivitātēm.

4. Labākais sekss ir tad, kad vīrietis to kontrolē

Foto: Shutterstock.com

Dzimuma nav nekāda sakara ar seksa kvalitāti. Nav starpības, kurš no partneriem uzņemas kontroli tuvības brīžos. Lielākoties neatkarīgi no dzimuma, kā sievietēm, tā arī vīriešiem, ir savas vēlmes seksā, tāpēc, lai tās realizētu, kaislīgākajos mirkļos viņi spēj pārņemt šo dominējošo lomu. Vislieliskākie intīmie brīži ir tie, kuros jums abiem ir ērti, kuros jūs uzticaties un sniedzat baudu viens otram.

5. Sekss kompensē sliktus komunikācijas ieradumus attiecībās

Pilnīgi nekas un nekad nespēs kompensēt briesmīgu komunikāciju attiecībās. Ja jūs nespējat komunicēt un to vien darāt, kā strīdaties, ļoti maz ticams, ka sekss jūsu attiecības spēs uzlabot. Turklāt sekss neatrisinās problēmas starp jums. Vienmēr ir jāapzinās arī citi attiecību aspekti, jāmēģina rast kompromisi, jo sekss ir tikai viens no laimīgu attiecību elementiem.

6. Tikai vīrieši vienmēr vēlas nodarboties ar seksu

Foto: Shutterstock.com

Un vēlreiz, dzimumam arī šo jautājumu nav nekāda sakara. Turklāt tas ir pilnīgi iespējams, ka tieši sieviete attiecībās ir daudz prasīgāka un kaislīgāka par vīrieti.

7. Sekss ar vienu partneri var kļūt garlaicīgs

Intīmās attiecības kļūst garlaicīgas tikai tad, kad tās kļūst pārāk paredzamas. Tikai un vienīgi tāpēc, ka jūs seksā neizmēģināt neko jaunu. Turklāt, tas, ka tev ir attiecības ar vienu un uzticamu partneri, nepadara seksu par paredzamu. Jums vienmēr ir iespēja eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu. Atceries, ka tieši attiecības ar vienu un ilgstoši uzticamu partneri var radīt neaizmirstamus un baudpilnus intīmos brīžus. Tikai ar šādu partneri ir iespējams veidot patiesu seksuālo ķīmiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv