Kokteilis
Svini

7 interesantas un aizraujošas dāvanas vīrietim0

Publicitātes foto

Piemērotas dāvanas meklēšana var būt diezgan piņķerīgs process, it īpaši, ja jāsveic vīrietis. Tas sagādā raizes ne vienai vien sievai, māsai, draugam un kolēģim. Tāpēc, lai rosinātu uz labām dāvanu idejām, esam apkopojuši, mūsuprāt, lieliskus, atraktīvus dāvanu variantus vīrietim no dāvanu servisa “Lieliska Dāvana” piedāvājumu klāsta. Šoreiz ieskatījāmies jautro, aktīvo un aizraujošo dāvanu sadaļā. Šīs un vēl daudzas citas dāvanas var ērti iegādāties dažu minūšu laikā internetā.

Sapņa piepildījums — brauciens ar Ferrari
Vai var būt vēl lieliskāka dāvana vīrietim kā brauciens ar Ferrari? Jā, to ir iespējams īstenot mūsu pašu Biķernieku trasē. Pret šo automašīnu vienaldzīgs nepaliks neviens vīrietis. Pašam sēdēt pie Ferrari stūres, izjust šī auto jaudu — tāda dāvana vīrietim liks uz mirkli zaudēt valodu.

Izturības pārbaudījums izklaides parkā “Mežakaķis”
Pārbaudīt savu spēju robežas un fizisko sagatavotību ir noderīgi ikvienam vīrietim, jo galu galā būt labā fiziskajā formā ir gan veselīgi, gan patīkami. Tā būs laba dāvana vīrietim, kurā mīt piedzīvojumu gars, jo izklaides parkā “Mežakaķis” ir trases ar dažādām grūtības pakāpēm. Trese būs izaicinājums gan spēkam, gan līdzsvaram, gan veiklībai.

Virtuālās realitātes telpa
Kāpēc gan dāvana vīrietim nevarētu būt iespēja doties aizraujošā virtuālā ceļojumā, nokļūstot sniegotos kalnos, kosmosā vai trakojošos amerikāņu kalniņos? Virtuālā realitāte ir trīsdimensionāla vide, ar kuru iespējams mijiedarboties. Vairumam vīriešu patīk jaunākās tehnoloģijas un “gadžeti”, viņi seko aktualitātēm šajā jomā. Virtuālās realitātes istabas apmeklējums būs aizraujošā pieredze un iespēja atslēgties no ikdienas.

Publicitātes foto

Iespēja uztaisīt tetovējumu
Katram cilvēkam ir brīdis dzīvē, kad viņš domā par tetovējumu. Vīriešiem šī ideja parasti ir apņēmīgāka. Ja zināt, ka jubilārs vēlas tetovējumu, varbūt pat jau zina, ko tetovēs, tad piemērota dāvana šīm vīrietim būs tetovēšanas salona pakalpojums par noteiktu naudas summu.

Lidojums ar turbīndēli
Lidojums ar turbīndēli ir garantēta adrenalīna deva. Tā būs piemērota dāvana vīrietim, kurš labprāt iesaistās trakās idejās un piedzīvojumos. Turbīndēlis dod iespēju lidināties 12 metrus virs ūdens un veikt akrobātiskus trikus, izšauties no ūdens kā delfīnam. Ja vēlaties mīļotajam, brālim vai draugam sagādāt patiešām neaizmirstamu aktivitāti, tad šī būs īstā dāvana.

• Treniņš sporta zālē
Reizēm uz sportisku un aktīvu dzīvesveidu ir labsirdīgi jāpamudina. Ja jubilāram noderētu savā ikdienā iekļaut vairāk sporta, ja viņš daudz strādā, saskaras ar paaugstinātu stresu, tad varat uzdāvināt sporta kluba apmeklējumu, lai dotu iespēju izmēģināt dažādas aktivitātes, atrast kaut ko sirdij tīkamu un aizraujošu. Varbūt šī dāvana mudinās viņu ieviest savā dzīvesveidā pozitīvas pārmaiņas.

• Profesionāla šaušanas apmācība
Mūsdienās ar šaušanu saistība ir tikai retajam — militārās jomas darbiniekiem un vēl dažu profesiju pārstāvjiem. Bet ikviens interesents profesionāļu pavadībā var apgūt šīs prasmes. Ja zināt, ka gaviļniekam būs par to interese, tad varat uzdāvināt profesionālu šaušanas apmācību. Tā būs patiesi piemērota dāvana vīrietim.

LA.lv