Kokteilis
Dzīvo

7 ieteikumi no gaišreģes Vangas, kas palīdz saglabāt veselību un skaistumu0

Foto: Unsplash

Slavenā bulgāru praviete un dziedniece Vanga pēc savas nāves atstājusi ne tikai daudz šokējošu pareģojumu, bet arī neskaitāmus noderīgus ieteikumus dažādām dzīves situācijām. Vanga ir izdziedinājusi, neizmantojot maģiju, tūkstošiem cilvēku. Visi viņas padomi ir veltīti tam, kā saglabāt jaunību un veselību, balstoties tautas gudrībā un pašas pieredzē. Līdz pat šim brīdim daudzi cilvēki, kas sekojuši viņas ieteikumiem, atceras, kā Vanga palīdzēja viņiem atgriezties normālā dzīvē un uzlabot savu veselību. Pastāv virkne padomu, kas līdz pat šai dienai palīdz un glābj no dažādām nedienām.

1. Visiedarbīgākās zāles – mīlestība

Vanga ne reizi vien ir teikusi, ka mīlestība ir visiedarbīgākās zāles cīņā ar slimībām un vecumu. Bet ar to vien, ka mīlat nepietiek. Ir jāsaka mīļi vārdi, jādomā labas domas un jādara labi darbi.

2. Jāstaigā ar basām kājām

Visiem tiem, kuri žēlojās par sliktu pašsajūtu, Vanga ieteica vasarā pa zemi un zāli staigāt basām kājām. Gaišreģe apgalvoja, ka šādi tiek uzņemta zemes enerģija, kas aukstā ziemā glābj no saaukstēšanās un citām slimībām.

Foto: Unsplash

3. Jāēd vārīti kvieši

Organisma attīrīšanai no šlakvielām un toksīniem bulgāru dziedniece ieteica ne retāk kā reizi nedēļā apēst porciju vārītus kviešus, tiem uzdzerot ūdeni. Tas ne tikai attīrīs organismu, bet dos jums arī spēku un enerģiju.

4. Jāievēro pareizs miega režīms

Lai visu dienu justos mundri un enerģiski, jāievēro pareizs miega režīms. Vanga teica, ka diena ir paredzēta darbam, bet nakts – atpūtai. Lai visu dienu būtu augsts darba ražīgums, jādodas gulēt ne vēlāk kā desmitos vakarā, bet jāceļas 5 vai 6 no rīta.

Foto: Unsplash

5. Jādzer meža zālīšu tējas

Lai nostiprinātu imunitāti un paaugstinātu dzīves tonusu, nepieciešams dzert meža zālīšu novārījumus. Tie ne tikai nostiprinās imunitāti, bet arī palīdzēs atjaunot enerģijas potenciālu un normalizēs dvēseles stāvokli.

6. Pirms gulētiešanas jānomazgājas

Pirms nakts miera noteikti jāieiet dušā. Tas ne tikai palīdzēs ievērot ķermeņa higiēnu, bet tas ir arī efektīgs veids kā atbrīvoties no dienas laikā uzkrātās negatīvās enerģijas.

Foto: Unsplash

7. Jāievēro tīrība!

Tīrības ievērošana, saskaņā ar Vangas ieteikumiem, ir viens no būtiskākajiem jaunības un veselības saglabāšanas principiem. Gaišreģe teica, ka tīrībai jābūt ne tikai miesiskai, bet arī garīgai. Prāts un dvēsele jāatbrīvo no ļauniem nodomiem, skaudības, vainas izjūtas un citām negatīvām sajūtām, tad dzīve nokārtosies un arī veselība būs stipra.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
37 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
49 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
45 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
37 minūtes