Kokteilis
Mīli

7 iemesli, kāpēc vīrieši parasti mainās pēc 6 mēnešu ilgām attiecībām0

Foto: Fotolia

Uzsākot jaunas attiecības, partneri vienmēr vēlas, lai tās būtu lieliskas. Turklāt jūs apzināties, ka, iespējams, esat radīti viens otram un katrā no jums ir kaut kas tāds, kas ideāli papildinās otru. Un tomēr, visbiežāk pēc sešiem mēnešiem attiecībās partneri parāda savu patieso dabu, jeb, citiem vārdiem sakot, nokrīt rozā brilles un partneri viens uz otru paskatās reāli.

Tātad, pēc sešiem mēnešiem attiecībās partneri parasti “atslābst” un tas var nākt kā par labu, tā arī par sliktu attiecībām. Ir divas izejas – vai nu jūs atrodat veidu, kā iemīlēt partneri vēl vairāk, vai tieši pretēji, kļūstat garlaicīgi viens otram.

Taču šīs izmaiņas attiecību laikā pēc 6 mēnešiem, biežāk skar tieši vīriešus. Tāpēc sievietei ir jāsaprot, vai šīs pārmaiņas viņa uzvedībā un izturēšanās ir saistītas ar šo attiecību ciklu vai arī tam ir kādi citi iemesli.

Lūk, daži iemesli, kāpēc vīrieši pēc pusgadu ilgām attiecībām mēdz mainīties:

1. Viņš kļūst noslēgtāks

Foto: Fotolia/Photographee.eu

Iespējams, tas ir veids, kā viņš parāda savu patieso dabu. Iespējams, viņš ikdienā ir pieradis būt kluss un noslēgts, paturot domas pie sevis. Turklāt iepriekšējie 6 mēneši, iespējams, bija tikai neliela daļa no viņa personības.

2. Viņš jūtas garlaikots attiecībās

6 mēneši ir diezgan ilgs laiks kopā, lai iepazītu partneri. Varbūt pēc šiem šī perioda tavs partneris sevi vairs neredz šajās attiecībās, jo jūtas tajās iztukšots. Varbūt viņš bija uzsācis kādu jaunu projektu vai viņam bija kāds mīļš hobijs, taču attiecībās ar tevi, viņš vairs nespēj jums abiem rast laiku. Varbūt viņš vairs nav laimīgs šajās attiecībās un patiesībā domā par to izbeigšanu.

3. Viņš vairs nevēlas būt romantisks

Foto – Fotolia

Vai tavs partneris pirmo 6 mēnešu laikā bija ļoti mīļš, uzmanīgs un romantisks attiecībā pret tevi, bet pēkšņi tāds vairs nav? Iespējams, tavs partneris domā, ka ir pienācis laiks mazliet “atdzist”. Viņš patiešām vairs neredz vajadzību izrādīt lielu mīlestību un romantiku, jo jūsu attiecības kļuvušas stabilas un pašsaprotams. Viņš ir no tiem vīriešiem, kas uzskata, ka nākotnē par attiecībām būs jādomā tev, kamēr viņš varēs atpūsties, tagad baudot tavas rūpes un mīlestību.

4. Viņš tevi krāpj

Foto – Fotolia/ olly

Dažkārt cilvēks mainās tad, kad izdarījis sānsoli, jeb citiem vārdiem sakot, kļuvis neuzticīgs attiecībās. Tas nav nekas neparasts, ka izjūtot vainas apziņu, partneris kļūst neierasti citāds, cenšoties sabotēt attiecības un partnerī meklēt tikai negatīvo.

5. Viņam ir apnikuši strīdi ar tevi

Atceries, ka ir daudz labāk, ja tavs partneris strīda situācijā ir spējīgs ar tevi diskutēt, nevis vienkārši aiziet. Ja viņš konflikta situācijā var vienkārši aiziet, tas nozīmē, ka viņš ir kļuvis patiesi vienaldzīgs pret tevi un vairs nav ieinteresēts šajās attiecībās.

6. Viņš vairs neizrāda mīlestību

Foto – Fotolia/Anatol Misnikou

Viņš jūtas tā, it kā jūsu attiecības jau būtu pati pilnība. Turklāt viņš uzskata, ka turpmāk tu viņam dosi visu, ko viņš vēlas, neatkarīgi no tā, kā viņš pret tevi izturas. Viņš ir pārliecināts, ka tu viņā esi neprātīgi iemīlējusies un viņam vairs nav nekas jādara, lai izpelnītos tavu mīlestību un tavus uzmanības apliecinājumus.

7. Viņa mīla un kaisle pret tevi sākusi izzust

Iespējams pēc 6 mēnešiem attiecībās, kad nokritušas rozā brilles viņš sapratis, ka patiesībā tevi vairs nemīl tā, kā agrāk. Ja tas tā ir, un tu vēlies šīs attiecības saglabāt, iespējams ir vērts atgriezties pie attiecību pamatiem. Centies viņam atgādināt, kāpēc viņš tevī iemīlējās, un dari visu, lai pārliecinātos, ka esi saglabājusi viņa mīlestību.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Paziņo datus, cik valsts pārvaldē likvidētas amata vietas un cik ietaupīts
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
43 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
51 minūtes