Ikviens atceras savu pirmo seksuālo pieredzi, cik tā bija mulsinoša un biedējoša, turpretī, cik patīkama un izzinoša tā kļūst ar laiku.

Sekss pusaudžu gados ir izzinošs. Tas ir veids, kā uzzināt vairāk par ķermeni, gūt priekšstatu par mīlēšanos. Visbiežāk sekss kļūst labāks tikai ar gadiem un pieredzi, noskaidrojot un izzinot, kas patīk, bet kas – nē, kas sniedz jums baudu, bet kas šķiet nepieņemams.

Pārkāpjot divdesmit gadu robežu, parasti jau iespējams runāt par pieaugušu cilvēku attiecībām. Līdz tam ir bijušas dažādas pieredzes un tas ir veidojis to, kāds cilvēks jūs esat tagad.

Esot stabilās attiecībās, rodas iespēja komunicēt ar partneri par savām vēlmēm, par to kas patīk un kas nē. Ir jāpaiet zināmam laikam, lai būtu iespējams runāt par konkrētu seksuālās apmierinātības līmeni, ko līdz šim, kaut kādu iemeslu dēļ, nebijāt spējuši izjust.

Noskaidrosim galvenos iemeslus, kāpēc ir nepieciešams tik ilgs periods, lai sasniegtu maksimālo līmeni savā seksuālajā attīstībā.

1. Jūs apgūstat masturbācijas mākslu

Tikai ar laiku un pieredzi, jūs saprotat, kas palīdz sasniegt lielāku baudu seksā. Nereti tā ir masturbācija, ka stimulē papildu baudu mīlēšanās laikā. Tikai jūs pats zināt, kas ir jūsu intīmākā vieta un kā likt sev sasniegt baudpilnu orgasmu. Iespējams ar laiku jums jau ir izstrādājusies sava tehnika un esat iemācījies likt lietā iztēli. Vai arī seksa rotaļlietas ir kļuvušas par jūsu labāko draugu, sniedzot neaizmirstamu piedzīvojumu seksa laikā.

2. Jūs atklājat, cik lieliskas ir seksa rotaļlietas

Iespējams jums jau ir vesela seksa rotaļlietu kolekcija, kuru uzdrīksties izmantot mīlēšanās laikā. Ir jābūt uzticamības pilnām attiecībām, lai eksperimentētu ar ko jaunu. Šāda uzticība un uzdrīkstēšanās eksperimentēt veidojas tikai ar laiku un pieredzi.

3. Jūs esat apmierināts ar savu ķermeni

Katra sieviete reiz ir domājusi, ka viņas krūtis varētu būt lielākas, bet vēders plakanāks un dibens tvirtāks. Taču ar laiku, jūs spēj pieņemt sevi tādu, kāds esat un justies apmierināts arī ar visiem saviem trūkumiem.  Pieņemot sevi, arī partneris jūs iemīlēs tieši tādu, kāds esat un tas pilnīgi noteikti ļaus jums pilnībā atbrīvoties seksa laikā.

4. Jūs lieliski zināt, kas jūs uzbudina

Tikai ar laiku iespējams saprast, kas patiešām uzbudina un sniedz neaizmirstamu baudu un tieši pretēji – kas uz jums neiedarbojas.

5. Jūs esat kļuvis drosmīgāks

Jums vairs nav kompleksu ne attiecībā pret sevi, ne partneri. Jūs spējat brīvi komunicēt, stāstīt savas vēlmes un fantāzijas, lai kopā piedzīvotu neaizmirstamu baudu.

6. Jūs vēlaties gūt baudu

Protams, sekss ir patīkams arī bez kulminācijas, taču jūs zināt, ko vēlaties. Pat ja jūsu partneris nespēj sniegt pilnīgu baudu, jūs zināsiet, kā viņam un sev palīdzēt, lai jūs abi spētu sasniegtu kaislīgu kulmināciju.

7. Sekss jūsu dzīvē ieņem svarīgu vietu

Mīlēšanās jūsu dzīvē ir ne vien būtiska attiecību sastāvdaļa, bet reizēm pat prioritāte. Sekss ir patīkams un tas rada intimitāti un māca vienam ar otru komunicēt un uzticēties. Tas ne vien uzlabo jūsu pašsajūtu, bet arī pilnveido jūsu tuvības mirkļus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.