Kokteilis
Mīli

7 iemesli, kāpēc jūs nespēj gūt baudu no mīlēšanās0

Foto: Unsplash

Patiesībā iemeslu var būt ļoti daudz. Statistikas dati liecina, ka 30% sieviešu prot mīlēšanās laikā gūt baudu un izjust orgasmu, bet pārējās to cenšas izdarīt. Kādi ir galvenie iemesli, kāpēc seksa laikā neizdodas izjust baudu?

1. Viss tracina!

Stress ir ļoti bīstams orgasma ienaidnieks. Sastrīdējāties ar vīrieti un ilgi turējāt sevī aizvainojumu? Kamēr problēmu neatrisināsiet, baudu neizjutīsiet!

2. Jūs par daudz domājat

Seksa laikā jūs domājat par visu, tikai ne par seksu. Atceireties, kādas trakulīgas domas nāca jūsu galvā, kad jūs tikko sākāt satikties? Kāpēc man vēl nav pārskaitīta alga? Rīt laikam jānomazgā logi… Bērnam ir sliktas atzīmes skolā… Un tamlīdzīgas domas seksa laikā ir pilnīgi jāizmet no galvas, pretējā gadījumā – ardievas orgasmam!

3. Jums kaut kas traucē

Jebkas, kas jums sagādā diskomfortu, aizkavē baudu. Diskomforts var būt jebkas – troksnis aiz loga, bailes, ka jūs “pieķers”, nepatīkamas fiziskas vai emocionālas sajūtas. Jūsu uzmanība pārslēdzas uz to un jūs vairs nespējat domāt par mīlēšanos. Tieciet skaidrībā ar problēmu, kas novērš jūsu uzmanību un jums viss izdosies.

4. Aizmirsāt par priekšspēli

Sekss ir vairāku darbību kopums un neviena no tām atsevišķi nespēj sagādāt sievietei baudu. Mīlēšanās ir kā romāns – ar ievadu un nobeigumu, ja iztrūkst viens vai otrs, orgasms, visticamāk, būs “pazudis tulkojumā”.

5. Jūs satraucaties jau pirms laika

Jūs par daudz satraucaties, ka atkal negūsiet baudu. Domājat par to jau pirms tam, kad tas ir noticis. Atcerieties, ka, pirmkārt, bauda rodas jūsu smadzenēs, tāpēc šādas domas no galvas būtu jādabū ārā pēc iespējas ātrāk.

6. Jūs nevēlaties mīlēties

Ja jūs šobrīd negribat mīlēties, kāpēc to darāt? Baidaties, ka partneris “uzmetīs lūpu” vai darat to tāpēc, ka tas ir jūsu “pienākums”? Atcerieties: jūs nekad negūsiet baudu bez uzbudinājuma, bet tas dzimst jūsu smadzenēs. Ja jūs mīlēties nevēlaties, smadzenes šo signālu nesaņem!

7. Jūs “pieprasat” baudu no vīrieša

Daudzas sievietes uzskata, ka vīrietis ir tas, kuram ir jāsagādā bauda sievietei. Tomēr tas nav tik viennozīmīgi. Tikai tad, kad jūs strādāsiet pārī un būsiet īsti partneri, jums abiem izdosies gūt fantastiskas emocijas no seksuālā kontakta. Ja centīsies tikai viņš, turklāt jūs to uzskatīsiet kā viņa pienākumu, nekas neizdosies. Bez tam, ir svarīgi iemācīties sagādāt baudu arī partnerim, kas uzbudina jūs pašas!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv